Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter miért nepszerűbb...

Jakab Péter miért nepszerűbb jelölt, mint Márki-Zay Péter?

Figyelt kérdés
Ég és föld a két jelölt közötti minőségbeli különbség az utóbbi javára.

2021. ápr. 19. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

"Ég és föld a két jelölt közötti minőségbeli különbség az utóbbi javára."


Szerinted.

2021. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Egyetértek. Jakab szerintem a "vidék hangja, egyszerű kisember" szerepben lett sikeres, amire még rájátszik azzal, hogy a legprolibb kajákról posztol fb-n, miközben ugye képviselői fizetést kap. Semmi, de semmi vízió az ország jövőjéről, semmi program, csak a hardcore orbánozás megy, illetve a fentebb írtak.

MZP nem túl jó szónok, illetve ez a gyerekverés sem tetszik. (Igaz, nekem nincs hét gyerekem, sőt egy se.) Ezt leszámítva nincs vele baj.

2021. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A leírásban adott állításodat mivel tudod alátámasztani?
2021. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

Jakab és Márki-Zay olyanok mint régen volt az mszp meg az szdsz, most meg a dk és a momentum.

Ugyanazon balliberális oldalon az egyik a bunkó komcsi, a másik az intellektuális komcsi, és közben mindkettő a hatalmat akarja.

2021. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert ő valóban kimondja azt, amit minden ellenzéki ember mond a tévé előtt, mikor a vezér uraság valami újabb lehetőséget lel, hogy pénzt lopjon.
2021. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Pázmán Koppány a legerősebb baloldali politikus.
2021. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mit mond ki? Úgy viselkedik, mint egy facebook fotelharcos, ettől meg nem lesz alkalmas. Levezeti az ellenzékiek feszültségét ezzel az beszólogatással, ennyit tud.

Mik az elvei,

a gazdaságpolitikája, adópolitikaja, hogyan vezetné az országot, ha nyerne? Nem tudom komolyan venni. Ez nem óvoda hogy azon versenyezzenek, ki tud csúnyábbat mondani a másikra.

2021. ápr. 19. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Márki meg abszolút nem karizmatikus, egy büdös rohadt gondolatot nem tudsz tőle idézni...
2021. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem azt kell nézni, hogy mondja, hanem azt, hogy mit mond. Viszont meg is értem, mert a politikáról képtelen higgadtan beszélni.


Egyébként igaz, ez nem óvoda, hogy azon versenyezzen a 133 leggyávább ember, hogy ki képes hangosabban Sorosozni, gyurcsányozni, no meg migráncsozni.

2021. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]

Nézd végig, az alatta lévő kommentek 99%-a pozitívan ír róla.

Amúgy biztos vagyok benne, hogy Jakab sokkal többször veri a gyerekeit Márkinál, de mivel ő egy tipikus populista politikus, tuti letagadná..

2021. ápr. 19. 21:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!