Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beoltatod magad, igen vagy...

Beoltatod magad, igen vagy nem. És miért?

Figyelt kérdés
Ha más egyéb megjegyzésed van, kommentbe írd le.

2021. ápr. 20. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert félek a covid-tól és bízok az oltásban
Igen, mert úgyis kvázi kötelező lesz nemsokára, már most oltásigazolványt akarnak kérdni nyárra
Nem, mert jobban félek az oltás mellékhatásaitól mint a covidtól
Nem, mert ez a vakcina már nem is jó azokra a mutánsokra amik most jönnek már
Nem, mert ezt az egészet Bill Gates tervelte ki, hogy bechipeljen minket
Nem, mert ki tudja milyen hatása lesz mondjuk 5 év múlva, nem okoz-e DNS mutációt, rákot meg stb.
50 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%
Az első dózist már megkaptam. Szeretném, ha minél hamarabb elérhetnénk a nyájimmunitást és minél hamarabb újranyithatnánk a gazdaságot. És persze az sem ártana, ha nem hagynánk egy magyar mutánst kialakulni. Szóval a legjobb az lenne szerintem, ha minél többen be akarnánk magunkat oltatni. Az oltásellenességet, a "kísérleti nyúl", "Bill Gates műve" és társai elmebetegségeket pedig jó volna minél messzebbre számúzni, mert az az éjsötét kisebbség, amelyik ezeket hangoztatja, sajnos nagyon hangos tud lenni, és sajnos ezzel remekül tudja mérgezni pl. a könnyen befolyásolható nyugdíjasainkat, akik ezáltal könnyebben utasítják vissza az oltást, hogy aztán szerencsétlen esetben belehaljanak abba a vírusba, amit vakcinával simán túlélhettek volna.
2021. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
60%

Az elsőt már megkaptam lassan 2 hete. Egy pár órán át másnap kicsit gyengébbnek éreztem magam, általánosságban nem voltam a top-on, és ennyi.

Viszont azóta sokkal nyugodtabb vagyok, még ha semmit nem is segítene az oltás, akkor is jobb a szervezetemnek, hogy nem stresszelek annyira a vírus miatt. Soha nem pánikoltam, nem gondoltam, hogy mindmeghalunk és hasonlók, de asztmás vagyok, tudom milyen félig fuldokolva létezni hosszú ideig, nem akarok lélegeztető gépre kerülni.

Várom a második oltást, és örülök hogy a beteg és idős rokonaim már mind megkapták.

2021. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
22%

"Szeretném, ha minél hamarabb elérhetnénk a nyájimmunitást„


Ühüm.


[link]

2021. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
75%
#3. És akkor nem is kell az oltás, vagy mégis mit akarsz ezzel mondani? Egyébként mi lényegesen jobban állunk jelen pillanatban, mint a világátlag, a WHO nyilván nem Magyarország helyzetéről beszél.
2021. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nyájimmunitás az eleve sosem lesz, mert mindig jönnek újabb mutánsok. Tehát ennek sosem lesz vége, gazdaságilag alkalmazkodni kell a jelenlegi helyzethez, és nem abból megélni amiből már nem lehet.
2021. ápr. 20. 23:19
 6/38 anonim ***** válasza:
36%

Nem oltatom be magam, az utolsó lehetőségre nyomtam. Plusz annyit hozzáfűznék, hogy azért sem, mert nem érzem azt, hogy ez veszélyes lenne, persze ma meghalni csak ebben lehet, könnyű lenne ledoktorálni :)


A chipelős témát én se tartom reálisnak, a telefont szarni is viszi mindenki, mindent tudnak, amit akarnak rólunk. Viszont érdemes megnézni a BioNtech részvényárfolyamát, Gates befektetése után pár hónappal megsokszorozta az értékét. Véletlen lenne? Mindenki döntse el maga.


[link]


BioNtech részvényekért pedig Google: Biontech stock. Max időtartamot nézzetek.

2021. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
88%
#5. A nyájimmunitás nem a vírus teljes eltűnését jelenti, hanem hogy a betegség reprodukciós száma 1 alá csökken, azaz egy fertőzött legfejlebb egynek adja át, 0.5-nél meg két fertőzöttre jut egy továbbfertőzés. Ennyit jelent és nem többet.
2021. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
12%

Mindenki megnyalja a másik fülét. Oltópontok helyett globális nyalópontok lehetnek.

Vagy nyálas vizet lehetne árulni és bevezetni a csapokba is...vagy az oltást, az kevésbé undi.

2021. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
10%
A kurucinfon a tagok hozzászólását olvasgattam a témában és az oltástól rettegők táborát erősítem. Felhívták a figyelmet, hogy ember kísérlet zajlik. Miért ne higyjem el? Persze ez bizalmi kérdés is. A politikusok eljátszották a bizalmamat. Kár, mert ha ez kizárólag a háziorvosom hatáskőrébe tartozna még hinnék is neki, nem fogok regisztálni. Ez inkább csakis a háziorvosomra kellene, hogy tartozzon, nem pedig a fidesz felületen regisztálgarni
2021. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
68%

A seregben is beoltottak. Azt sem tudom mi ellen, nem kérdezték hozzájárulok-e. Négy napig alig bírtuk megemelni a kezünket.

Az is orosz oltás volt most is azt kértem. Aztán itt vagyok élek.

2021. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!