Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire motiválja az átlagemb...

Mennyire motiválja az átlagembert a védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés

Az átlag nem jár színházba meg hotelbe, és külföldre se. Ezekért nem fog oltatni.

Kocsmába meg mekibe igen, de oda nem kell majd a kártya.


2021. ápr. 21. 20:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

Külföldön élek,itt volt több kocsma,étterem nyitva.

Hivatalosan zárva voltak, aztán meg a pincérnő engedte ki külön külön vagy be a vendégeket, akik előzetes jelentkezés után tudtak menni.

2021. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11%

Ó, igen, 5-ös és 7-es, ez a másik kedvencem tőletek :DD A mindenhol ottlévő harmadik világbeli baksisozás, a dübörgő kocsmákkal, zajos éttermekkel, pénzért vett eredeti igazolványokkal.


Az az igazság, hogy én is csináltam így, mint te.


Kérdezték, hogy van-e barátnőm és természetesen rávágtam, hogy van, csak egy másik városban lakik, ahol a nagymamám is, csak hétvégente tudunk találkozni. Igaz, hogy akkor még nem voltak okostelefonok és Facebook, de akkor is pontosan ugyanannyira hangzott ez hihetőnek, mint most. Én szerettem volna, hogy ez igaz legyen, de sajna nem volt az.


Persze én ekkor 14 voltam, te meg nem annyinak hangzol, dehát kettőnk közt azt hiszem nem ez az egyetlen különbség.

2021. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

Reagálva a 12-esre, mert gyorsan küldtem el a válaszom, sok lemaradt.

Itt ugyanúgy továbbra is nyitva volt minden, csak nem az utcákról beesett embereknek.

Aki teló alapján hívták a tulajt, tudtak menni edzeni, étterembe, volt pár kocsma is amelyik adott ki piát, kozmetikushoz fodrászhoz is jártak az emberek.

Én is jártam, de én november óta járok heti szinten tesztre,mindig negatív,ismerőseim is negatívak voltak, senki nem kapta el ezt a nagyon de nagyon terjedő vírust.Pedig izzadtunk konditeremben, berúgtunk zugkocsmákban, és hajat is vágtam otthon a fodrásznál.

11-es voltam.

Itt hétfő óta maszk sem kell már.Oltás meg kell a kutya fas..nak,akarom mondani fülének.

2021. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
Jaaa, te ilyen farhátárfolyamú boomer vagy? Az elején is mondhattad volna, akkor nem pazarlom a karaktert ✋😄
2021. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Tudtommal Szerbiában ahol regisztráció nélkül is oltanak már bárkit, ott 25 euró körüli összegért lehet kérni hogy csak a "papírmunkát" intézték. Már ha szerencséd van és olyan oltóhelyet fogsz ki!
2021. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%

De nagy Isten állatkertje... először is szomorú, hogy átlag ember nem jár színházba, sem hotelbe, mekiben böfög és kocsmákban iszik. (Remélem csak anyagi okokból, nem azért, mert Való Világ 3423-at nézi)


Kocsmákba és mekibe is kell a kártya, ha beltérre mész majd.


Kártyát nem lehet hamisítani(minimum 3 éves börtön okirat hamisítás és közveszély okozásért), mobil applikációval leellenőrizhető, hogy valós személy(személyivel érvényes) és érvényes az oltása vagy sem, mi a státusz.


Még az ellenzék sem olyan elmebeteg, hogy oltás vagy védettségi igazolvány ellenes legyen.


Mindegy jó ez vagy sem. Ez van. Minden ország generál kódot oltáshoz, valószínű nemzetközileg elfogadott lesz.


Állítólag nem gyűjt adatokat, merre jártál, mint Kínában. Habár vezérünk kínai korszakát éli(erre még várni kell).


Politikailag semleges vagyok és tuti a válasz -8790%-os lesz. Sajnos -100% a max.

2021. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
82%
Nem fog örökké tartani ez hogy csak igazolvánnyal mehetsz be helyekre, nemsokáig fog ez tartani, a védettségi igazolványok miután mennek a kukába mert nincs vírus már címszóval, utánna mindenki mehet mindenhova, én biztos nem oltatom be magam, Orbán is megmondta a közmédiába ia mindenkinek szíve joga hogy beoltatja e magát. Anyósom 4napig lázas volt az oltás után, fönököm haverja aki világ életében full egészséges sportember volt be oltatta magát és lebénult a fél arca(astra) kolégám beoltatta magát délelőtt majd bejött dolgozni és délbe közli hogy szarul van, és még sorolhatnám...
2021. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%
Én full átlag huszonéves magyarként járok hotelekbe, éttermekbe, színházba és külföldre is. Nem oltatnám be magam, inkább olyan helyre költöznék, ahol nem ilyenek a vezetők. De nem lesz erre szükség, az összes kedvenc hotelem és éttermem már nyugtázta, ők nem fognak diszkriminálni, a városi könyvtár és színház vezetőinél szintén halva született ötlet, a külföldi utazásokat pedig meg fogom oldani, most is jártam 2 országban, hogy elvileg "nem lehetett". De nem tudnának olyat kitalálni ami miatt oltatnék, mindent meg lehet oldani és meg is kell, nem egyből kutyába keresztbe feküdni. Ők a nép szolgái, nem pedig fordítva.
2021. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Engem meglehetősen, 20 éves vagyok de ha el akarok ugrani a haverokkal meginni valamit, vagy beülni enni akkor muszáj lesz.

Szóval engem "motivál" de eleve nem vagyok oltásellenes, bízok az orvosokban és szakemberekben. Mérnökhallgatóként kicsit máshogy gondolom a dolgokat, szép lenne ha bárki megkérdőjelezné azt amit csinálok/tervezek végzettség nélkül, ezért vannak magas végzettségű szakemberek.

2021. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
40%

[link]


Az időközben bevezetett védettségi igazolvány – nevével ellentétben – valójában egyáltalán nem a védettséget igazolja! A kártyát mindenki megkapja, akár napokkal az első oltása után is, de ekkor még nem alakult ki a védettsége. Az igazolvány és a kormány kommunikációja hamis biztonságérzetbe ringatja az embereket. Pedig a védettség csak a második oltás után alakul ki, ezért a kártyát is csak ez után lehetne kiadni.


Csak egy a rengeteg ellentmondás közül.

2021. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!