Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire motiválja az átlagemb...

Mennyire motiválja az átlagembert a védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés

Az átlag nem jár színházba meg hotelbe, és külföldre se. Ezekért nem fog oltatni.

Kocsmába meg mekibe igen, de oda nem kell majd a kártya.


2021. ápr. 21. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Engem semennyire, bár én járok az összes felsoroltra. Hidd el, oltás nélkül is fogok.
2021. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%

Strandra valószínű kelleni fog. Moziba is. Edzőterembe. Meg ki tudja, még mibe?


Zárt helyekre is kelleni fogni, így a "meki" belső terébe is ezek szerint.

2021. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

sehova nem fog kelleni

orbán nem annyira ostoba, hogy ezt bedobja választások előtt pár hónappal

arra megy ki az egész, hogy ne maradjon a nyakukon az a sok hulladék

2021. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%

Az oltásellenes birkáktól én csak azt szeretném kérni, hogy meséljétek már el, mi a technika? A technika arra, hogy egy vállrándítással el tudjátok felejteni, hogy immár a 839285839. alkalommal nem lett igazatok, annak a komplett ellenkezője történik, mint amit ti megjósoltatok, hogy fog.


Pár hete még az volt a történet, hogy az oltási igazolvány léte diszkrimináció, tehát el fog hasalni a bíróságon, senkivel nem lehet kivételezni.


Most már elméletben lehet, de szerintetek Viktor majd nem fogja bevetni.


Nagyon szórakoztató látvány ahogy nonstop vergődtök egyik fantazmagóriából a másikba:D

2021. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Hát négyes, oltásellenes birka vagyok (te meg a birkasz.r), de attól függetlenül a lezárások eleje óta járok mindenhova, voltam előnyaralni, járok itthon is étterembe, fodrászhoz is jártam, mikor nem is volt nyitva stbstb., úgyhogy aligha történik az ellenkezője, amit mondok. Nem vagyok hajlandó őrült emberek miatt szenvedni. Ja, nem csak én csinálom ezt, a negyed ismerettségi köröm minimum.
2021. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%

Azt vettem észre, hogy az oltásellenes birkáknak teljesen mindegy, egyfajta daccal kezelik ezeket a kérdéseket. Nem vesz maszkot a baromja mert csak, határozott véleménye van az exponenciális terjedés tagadásáról, de két számot nem képes összeadni, és az oltásellenes trógerek többsége szerintem 300-ig nem képes elszámolni.

Semmi baj gyerekek, ahogy az előző is mondta, a vírus az erősebb. És ez az a játék, aminél minil erősebben húzzátok, annál jobban fog fájni.

Természetesen mindenhova fog kelleni a kártya. Zárt térbe tutira, nyílt téren tömegrendezvényre tutiira. Ti meg ott fogtok sivalkodni :)

2021. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Arról nem is beszélve, az oltások kezdete óta hányan veszik meg a kártyát. Nem a piacon ballonkabátból, igazit kapnak soha be nem adott oltásért.
2021. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%
5: a bezárt étterembe is jártál?
2021. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a fél város jár a "bezárt" étterem hátsó bejáratán, még a rendőrök is :DDD
2021. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
9: ha a rendőrök is benne vannak, úgy könnyű :)
2021. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!