Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire motiválja az átlagemb...

Mennyire motiválja az átlagembert a védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés

Az átlag nem jár színházba meg hotelbe, és külföldre se. Ezekért nem fog oltatni.

Kocsmába meg mekibe igen, de oda nem kell majd a kártya.


2021. ápr. 21. 20:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
16%

#20.100% védettséget úgy sem lehet elérni mivel vírusról van szó.

Elsődleges cél az hogy a halálos betegségek vissza legyenek szorítva.

Ha már ez megoldódik jóval jobb a helyzet, én nem tartom egy halálos betegségnek hisz elég alacsony a ráta, csak éppen kiszámíthatatlan szövődményei vannak és ezért egy veszélyes dolog.

Bár nem értem miért lettem lepontozva, bár tudom hogy 10 millió virológus országában vagyunk és az oltás veszélyesebb mint a Covid...

19-es voltam.

2021. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Szlávik szerint veszélyt jelentenek az oltatlanok, hogy lehet egy értelmes ember ennyire gyűlölködő? A lánya meg Dubajban nyaral, hát szánalmas az összes. A lánya oltatlanul dubajozott az nem volt baj?


A politikusok azt beszélik+ az orvosok is amit a gyógyszergyárak a szájukba adnak.

2021. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok, -30%-os :) Szerintem motiválni fogja az igazolvány az embereket. Én kevesebbet vagyok Magyarországon, ezért kevésbé vagyok Orbán fóbiás. Még az is lehet nem Orbán találta fel a rendszert. Egyik írta, valaki meggazdagszik a kártyán, aztán kuka, mert eltűnik a vírus.

Bármilyen hihetetlen, nem Orbán körül forog a világ, csak Magyarországon, Európában csupán hírhedt.

Bármilyen hihetetlen ez laborból való vírus,

bármilyen hihetetlen mRNS vakcinák nem a nyájimmunitást oldják meg. (Tünetmentes hordozókat eredményez)

Bármilyen hihetetlen, nem fog a globális világ, hangsúlyozom nem Orbán visszatáncolni.

Itt nem lehet normális választ adni, mert Orbánista vagyok úgy, hogy gőzöm sem volt a magyar hírekről.

Két lehetőség van:

Oltás vagy fertőződés/hordozás életünk végéig. (Ez már kint van)

Fekete himlő, pestis, kolera 100% volt a morbiditás(nem mortalitás) tehát mindenkin átment, letalitás megbetegedettek közti halálozást mutatja. Ez 3-17% közötti Covid 19-nél.

Én a Pfizert kaptam meg ápolóként, amolyan autoimmun válasz várható(ez "csak" mRNA(tünetmentesítésre), ami nem írja át a DNS-t....ÁLLÍTÓLAG de nem 100%...Kiürül, mennyi idő alatt? Hivatalosan nem tudni :)). SOHA tökéletesen.

Jó üzlet a többi....igen..

Ez az oltás már készen volt. Üdvözlök mindenkit a DNS

Tehát minden variáns átmegy rajtam, (némelyik majd kissé betegít meg)aztán hurrá szuperhordozó egészségügyisek....némelyikünk majd megy "segíteni" olyan helyekre, ahova tovább vihetjük...(Nigéria, Kongó, stb.)

De Orbán, Orbán, Orbán....

kit érdekel...H kategória, Soros is csak D Wartburg/Rothschild stb. is csak C...

Biztos Mészáros, strómanok miatt kell oltóanyag :D

Maximum kínai....de könyörgöm fidesz és kreált ellenzékeken, politikus/színészeken kívül van aki gondolkodik?

Természet ellenes ez a vírus.

2021. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!