Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Márton - miért egy...

Gulyás Márton - miért egy olyan ember a legnagyobb elvharcos család- és nőjogi kérdésekben, akinek soha nem volt párkapcsolatilag sem nőhöz, sem családhoz köze?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy Gulyás meleg. Családja a hagyományos értelemben nem lesz, nő-férfi párkapcsolata, gyereke.

Én nem godnolom azt ugyan, hogy valakinek ne lehessen véleménye valamiről pusztán azért, mert nem tagja az adott csoportnak, amiről véleményt formál, ők (szélsőbalosak) azonban éppen ezt gondolják: mansplaining pl. (ne ugass a nők dolgába, ha férfi vagy), illetve ne vállalj filmszerepeket, de még csak szinkronhangszerepeket se, ha nem vagy fekete, ázsiai vagy akinek éppen a hangját kölcsönöznéd.

Ezek alapján Gulyásnak egy büdös szót nem szabadna szólnia.

Ez nekem csak abból a szempontból visszás, hogy gyakorlati tapasztalata tényleg nincsen a témában: nem ismeri a nő-férfi párkapcsoltok belső játszmáit, a nőket csak arról az oldalukról látja, amikor éppen szenvednek - megjátszott vagy valós módon, most mindegy - de nem ismeri pl. a nők manipulációs eszköztárát, mert soha nem alkalmaz(hat)ták rajta mint férfin. Nem tudja, hogy a családon belüli erőszak ugyanúgy a nők sajátja is, mint a férfiaké, csak épp elsősorban érzelmi (megszégyenítés, önérzetbe gázolás) téren, de elég sokunknak volt azért olyan párja is, aki rendszeresen karmolt vagy pofozott. Ezzel az oldalával azonban Márton nem foglalkozik, mert egyszerűen nem tud róla.

Márky-Zayt gyereknevelés kapcsán próbálta meg kioktatni ugyanígy.



2021. ápr. 22. 13:46
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként tényleg meleg? Ez új számomra, pedig követem már a slejm óta.
2021. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
31: a legtöbb "egyenlő jogokat" követelő "értelmiségi" az.
2021. ápr. 23. 01:14
 33/56 anonim ***** válasza:
80%
Ja hogy úgy. Azt hittem van valami konkrétum, nemcsak dobálóztok a vádakkal. Én sem értek vele egyet, csak azt szeretem, hogy mindenkit meghív, és jó kérdéseket tesz fel. De ettől még nem meleg. Vagy lehet az, de nem ez a bizonyíték rá.
2021. ápr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%

#31

Tényleg. A szájerről szóló podcastben volt erről szó, ha jól emlékszem.

2021. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

33: leköcsögözték jobboldalról, amikor még nem lehetett tudni, hogy az-e. A módszereiket ismerjük, azóta viszont mily' meglepő, kiderült, hogy valóban az. Láttad amúgy valaha a felminista elvtársnőit leszámítva nővel, van neki családja?

Csak azok tudnak így gyűlölni, sarkítani, osztani az ocsmány hazugságok és csúsztatások sorát szünet nélkül, aki ezekben a kérdésekben olyan mélyen érintett lelkileg, hogy abból már soha nem fog kivakarózni.


Amúgy adja magát a kérdés, hogy ezek szerint probléma számodra, ha meleg?

2021. ápr. 23. 13:57
 36/56 anonim ***** válasza:

#33

Teljesen érdektelen ezt firtatni. Egy egységsugarú nácinak, mint a kérdező, mindenki meleg, aki nem ért vele egyet.

2021. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

36: a hozzád hasonló félkegyelmű elmebetegnek pedig ajánlom az alábbi szócikketr. Habár a lelked ígyis úgyis egy szr marad.


[link]

2021. ápr. 23. 20:34
 38/56 anonim válasza:
100%

Már nem azért drága barátom , de több éve barátnője van a Mártonnak aki kapcsán kifjezete egy interjúban , hogy családalapításon gondolkozik :DD

Ráadásul egy régi Askfm válaszában azt is megemlítette , hogy az adott nőszemélynek több mint egy évig udvarolt mire a hölgy elment vele randevúzni . Szóval mielőtt nekiállsz fröcsögni nézz szét és ne csak az origo oldalán .

2021. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
38: milyen érdekes, egy évig udvarolt, ezek szerint mégsem fogadta el, hogy a nem az nem? :D Ejnye, sehogy nem áll össze ez a csodás ideológia, amiből ilyen jól megél az emberünk.
2021. ápr. 24. 03:24
 40/56 anonim válasza:
Ha már ott tartunk , hogy ki miből él meg szerintem nézz szét a fidesz udvarban ki mennyit lopott , csalt össze . Lehet neked is csepegtettek valamit , hogy itt osztod az észt ?
2021. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!