Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán holnap bejelentené...

Ha Orbán holnap bejelentené hogy nemzeti érdekekünk elhagyni az EU-t és 2/3al megkezdenék a kilépési folyamatot is, mit reagálnál?

Figyelt kérdés
Őrjöngenél vagy pezsgőt bontanál?
2021. ápr. 22. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5%
Indíthattál volna erről egy szavazást. Természetesen bontanék egy pezsgőt, és meginnék egy egész üveggel a vezír egészségére.
2021. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Fsms ***** válasza:
72%

Elfogadnék egy külföldi állást. Ha Magyarország kilép, a nagy összeszerelő üzemek elköltöznek, mivel a vám adminisztráció miatt a termelés nehezen fenntartható.

Sajnos a népszavazás eredmény sem egyértelmű. Ráállt a kormány média, és meg tudja győzni egy-két év alatt az embereket.

Sajnos sokan nem látják a gazdaság azon vetületét, ami miatt megéri.

Részemről feladtam, hogy bárkit meggyőzzek. IT Ben dolgozom, bármikor mehetek külföldre.

2021. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10-es, igen, államin vagyok, és ha lenne egy csöppnyi sütnivalód, akkor nem ezzel jönnél. Tudod amikor az embert felveszik államira, akkor alá kell írni egy szerződést, hogy a képzés elvégzését követően amennyiben elszeretné hagyni az országot, arra két lehetősége van: a, vagy kifizeti visszamenőleg a tandíj teljes egészét, vagy b, ledolgozza az állami ösztöndíjas félévek idejét itthon. Tehát nem, nincs ingyen az állami képzés sem. Arról nem is beszélve, hogy a szüleim köszönik szépen, mindketten fizetnek adót már 30 éve, ingyenes étkeztetésben vagy bármi hasonlóban meg egykeként soha nem részesültem, mert ugye azok akiknek csak egy gyereke van vagy akiknek nincs ebben az országban magasról le vannak …-va. Szóval van az állambácsinak miből kifizetnie a tandíjam, megnyugodhat a lelked.
2021. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Szóval nyikhajkám, fizetem az adómból a sulidat hogy le tudj lépni :) szívesen
2021. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 benzin14 válasza:
Szerintem a te adód egy 24 darabos macskakonzervre sem lenne elég, szóval te semmit sem fizetsz neki. Amúgy meg jól teszi, tanuljon és menjen külföldre. Te meg a pörköltszaftos asszonyverő trikódban két akciós kőbányai szlopálása között dolgozz csak minimálbérért, és dögölj éhen! :D Szívesen!
2023. okt. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!