Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy vakcina rezisztens...

Most hogy vakcina rezisztens tripla mutáns Covid vírusok mászkálnak, nem ösztönöz arra hogy beoltasd magad?

Figyelt kérdés
Minden nap olvasni a független médiában, hogy már csak napok kérdése, hogy indiai, bengáli, ugandai mutáns fel ne bukkanjon az országban, ami nagyon veszélyes. Sokkalta fertőzőbb és jobban terjed mint az angol mutáns. Mindezek nem ösztönöznek arra, hogy megszerezd a védettséget?

2021. ápr. 23. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, már beoltattam magam, regiztm
Igen, most ezek a hírek okán jelentkeztem oltásra
Nem. Nem oltom be magam mosse
31 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2021. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Csak csokkentértelműek oltatják maguk.
2021. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mi a baj az oltással? Gyermekkorotokban is megkaptatok kötelezően egy csomót mégis felnőttetek? Vakcinaellenes baloldaliak vagytok? Vagy konteosok?
2021. ápr. 23. 11:25
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Én konteós.1-es vagyok.
2021. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
A gyerekkori védöoltások le voltak ill. vannak tesztele, ezekröl az oltásokról meg még az se tudják, hogy hány db kell a védettséghez meg, hogy meddig hatnak.A lehetséges mell´lekhatásokról ne is beszéljünl. Meg hivatalosan is, csak a nehéz lefolyás ellen véd, pl ha gyerekkromba bevan valaki oltva szamárköhögés ellene, akkor nem kapja el. En már túl vagyok a brit mutánson, 2 hétig kifeküdtem, kórházba se voltam hajlandó menni, azért van az immunrendszer, hogy küzdjön.
2021. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Mar tobb mint egy honapja megkaptam a masodik szurit ... lassan mar johet a feleves vagy eves ismetlo :)
2021. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

A vakcina rezisztens nem azt jelentené, hogy a vakcinának ellenálló? Az ellen pont nem véd az oltás :)


Amúgy át is estem, be is oltottak és a kettő közül az utóbbi miatt lettem nagyon rosszul.


Annak ellenére, hogy hagytam magam beoltani, én azt gondolom ez jelenleg egy emberkísérlet.

2021. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

hadd bukkanjon fel a indiai, bengáli, ugandai mutáns nem kéne még kinyitni orbánnak a színházak, tánc- és zeneművészeti események

circusok

mozik

edző- és fitnesztermek,

uszodák, közfürdők,

jégpályák,

állatkertek, vadasparkok, kaland- és vidámparkok, játszóházak

múzeumok, könyvtárak

sportesemények,

kinyithatnak a szállodák és az éttermek belső helyiségei is.

2021. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nem érdekel.
2021. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
A kérdésed tartalmaz egy logikai ellentmondást. Ha vakcinarezisztens(?) mutánsok érkeznének (média már előre triggerel, persze feltételes módban), akkor pont nincs értelme az oltásnak. Ezek az ilyen zimbabwei háromszorbelehalsz sugárhajtású mutációktól való rettegés pontosan a beteges-konteós ezoproli járványtagadás által megképzett ellenszélsőség, annak a bizonyos lónak valamely tetszőleges oldalára való átesés.
2021. ápr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!