Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik szavazók! Titeket...

Jobbik szavazók! Titeket hogyan érint, hogy a Jobbik olyanokkal került egy oldalra, akik a párt eredeti konzervatív céljaival mennek szembe?

Figyelt kérdés

Gondolok itt akár a "Gender ideológiára", a keresztényellenes kirohanásokra, a hagyományos családmodell kétségbe vonására, a multikulti éltetésére. Most még "csak" egy kerületben állítottak például BLM/LMBTQ szobrot a szövetségesetek, de mi jöhet még később?


Egyáltalán hogyan tudtok így megmaradni Jobbik szavazónak?



2021. ápr. 23. 11:22
1 2
 1/15 A Cenz Ura ***** válasza:
68%
Szarok rá! tébolyult Orbán nagyobb probléma mint a többi együtt
2021. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Ellenségem ellensége a barátom
2021. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Minden magyar érdekével ménének szembe, ha nem működnének együtt velük Orbán eltávolításában.
2021. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Most az az elsődleges célja az ellenzéknek, hogy hatalomra kerüljön. Leváltsa Orbánt. Majd aztán lehet marakodni a koncokért. Csak jut valami nekik is, mert így meg semmi sem jutna
2021. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4: Hát igen, azt látom, hogy a Jobbiknak már semmi nem számít. Na, de szavazóiknak sem? Ez az amit nagyon furcsának tartok.
2021. ápr. 23. 11:32
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
2018. évi országgyűlési választásokon a jobbikra szavaztam, onnantól kezdve, az EP, és az önkormányzati választásokon Fidesznek adtam a voksomat. Soha többért nem szavazok a jobbikra.
2021. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a Jobbiknak már nincsenek meg a 2018 előtti szavazói.

Négy év alatt egy csomó fiatal szavazót be lehet palizni. Jakab megnyilvánulási erértelműen az elsőszavazóknak szólnak.

2021. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7: szerintem jól látod
2021. ápr. 23. 12:40
 9/15 A kérdező kommentje:

Másik hozzászólóhoz hasonlóan én is még a Jobbikra adtam a voksom 2018-as választáson amúgy. Sőt előtte nagyon sokáig. 2006-ban még középiskolás diák voltam, de mentem tüntetni és bennük láttam azt aki pozitív változást tudna elhozni. 2010-ben is már rájuk szavaztam.


Ez a későbbi néppártosodási vonal még rendben volt nálam, de azt a történet végén megélni, hogy Gyurcsánnyal egy platformon, egy közös képen, emelvényen, stb szerepeljen ez a párt, érzelmileg sem volt egyszerű.


Nálam végleg leszerepeltek. A Fidesz, a Mi Hazánk, esetleg más alternatíva mellett gondolkodom, ahogy remélem még sokan így tesznek 2022-ig.

2021. ápr. 23. 12:54
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Engem csak az erdekel, hogy kormanyvaltas legyen.
2021. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!