Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2 napja regisztráltam oltásra,...

2 napja regisztráltam oltásra, létezhet, hogy még nem ért oda a központba?

Figyelt kérdés

Az oltás-időpont foglalós oldal visszapofázott, hogy nem vagyok jogosult. Megnéztem a vakcina-regisztráció ellenőrző oldalt, ami szerint még nem regisztráltam. Visszamentem a regisztrációra, ott meg közölte, hogy ezzel az e-mail címmel már regisztráltak.


Ennyi ideig dolgoznak a szerverek? Vagy mancika kézzel átírja egyik excel táblából a másikba amit aztán a Sanyi felvisz szintén kézzel a másik rendszerbe?



2021. ápr. 23. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

"ezzel az e-mail címmel már regisztráltak"


?!?!?!?!

2021. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem, először kinyomtatják aztán elküldik levélben. 15 napon belül
2021. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A Cenz Ura ***** válasza:
67%

Nekem is így volt


Rogán szoftverfejlesztő és matematikai zseni írhatta az excel makrót 100 misiért :D

2021. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

"Vagy mancika kézzel átírja egyik excel táblából a másikba amit aztán a Sanyi felvisz szintén kézzel a másik rendszerbe?"

Vagy valaki funkcionális analfabéta. Erre nem tudok mást mondani.

2021. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nekem 1 hét után érkezett be a regisztrációm.
2021. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, aztán telefonon elmondták mert hogy van ilyen is- ha már megkaptam az első oltásom, nem regisztrálhatok másikra. Nem kérhetek a Pfizer után kínait, még ha jobban véd sem. Csak egy oltásra lehet jelentkezni :/
2021. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően fél,-egy hét, mire bekerülsz a rendszerbe.
2021. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek az állami inforendszerek mind elég szarok, átvehetnének a pizzásoktól pár megoldást.

Én is kaptam már ilyen visszajelzést, bár az első próbalkozasom sikeres volt, de valahogy nem látszott egyértelműen, hogy elküldte. Visszaigazoló linkig meg még nem jutottak el.


Onnan tudtam, hogy OK, hogy vagy két hét múlva megkaptam a körlevelet.


Ha bizonytalan vagy, kezd egy másik mailcímről.

2021. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz regisztrálni, akkor fel kell hívni a megfelelő telefonszámot és mindent el fognak mondani.

Másodikra regisztrálni teljesen értelmetlen.

2021. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!