Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborog a sok oltásellenes?

Miért háborog a sok oltásellenes?

Figyelt kérdés

Úgy csinálnak mintha meglepetés lett volna az, hogy csak igazolással lehet majd menni bizonyos helyekre.


Mire számítottak? Hogy dísznek lesz a kártya? Hogy majd az oltott bemegy a moziba kártyával, ő meg ugyanúgy kártya nélkül?


Miért fosnak ennyire a nyilvánvalóan veszélytelen (megfelelő mértékű minta) oltástól?


Személyes kedvencem amikor a dohányos erlhízott alkesz prolik jönnek ezzel, hogy ki tudja mit okoz 10 év múlva.


Nem fogja fel a sok ökör hogy ha elhúznának oltásra akkor pár hónapon belül az egész ország élhetne teljesértékű életet? Izraelben már maszk sem kell !!


Mi meg majd hordhatjuk mert a 8 műszakban dolgozú dohányos túlsúlyos Józsi fél az oltóanyagtól. Parádés.



2021. ápr. 23. 14:48
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
27%

Az oltáselleneseket nem az oltás érdekli, hanem az örökös ellenkezés mindennel és mindenkivel szemben.

Ha a kormány betiltaná az oltást, akkor az "el akarják venni tőlünk az életet" jelige alatt játszanák a hős forradalmárt. A rendszer élősködői. Kapni akarnak, csak adni nem.

Ez a zsarolás is egy vicc. Ha ittasan vezetsz, akkor is megbüntetnek, ha nem gázoltál el senkit. Ez is zsarolás? Meg kéne várni, hogy balesetet okozz, csak azután lépjenek fel a hatóságok? Vagy akkor se, mert neked ne mondja meg senki, hogy a saját kocsiddal mit csinálsz? Szánalmas ovis hiszti.

2021. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok ez a nagy oltás ellenem szabadság harcos, csupán nem akarom felvenni az oltást. És az háborit fel hogy most ezt ilyen aljas módon akarják ránk kötelezni, hogy nem mehetünk állatkertbe, strandra, esetleg nem ülhetünk be egy kávéra... Undorító 🖕🏽
2021. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
74%

#8 Tudod, ez csak az én magánvéleményem, de inkább kevésbé mozdulok ki még 1-2 évig minthogy az ilyen béta tesztelés alatt álló vakcináktól esetleg agyvérzést kapjak és lebénuljak, vagy esetleg a májam vagy a vesém felmondja a szolgálatot és életem végégig zacskóba vizeljek. Persze tudom, hogy ezek szélsőséges esetek, de igazából még nagyon keveset tudunk erről az egész vakcina mechanizmusról és annak hosszabb távú szövődményeiről.


Persze én teljesen megértem az oltakozókat is, itt a tavasz a jó idő, mindenkinek elege van már a korlátozásokból. Nyár, bulik,stb, de igazából ennek még csúnyán meglehet az ellenpólusa is, csak nehogy igazam legyen..

2021. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem az a parades, ahogy oltasellenesek meg oltasmaniasok egymasnak esnek. Komolyan, tobbet rohogok, mint ellazulva egy zs kategorias horrorfilmen.
2021. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
62%

1 kérdésem lenne az oltottakhoz, kell szájmaszkot utcán/boltba viselnetek? Bemehettek 1 kis boltba 4. Vásárlónak, hogyha 3 az engedett?

Megérte e bevállalni azt a kockázatot ha kevés is, de megérte e amikor előbb útobb amikor az államra rohadt a vakcina, akkor amúgy is szabad legyen minden?

2021. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
62%

El vagytok tájolódva.


Soha egy orvos se állit olyat, hogy egy gyógyszer, műtét, oltás nem okozhat mellékhatásokat.

Magyarországon a virus okozta halált lehet olvasni a napi hirekből, ellenben mondjanak már példát az oltásellenesek, hány halálos áldozata vagy súlyos mellékhatása van az oltásnak Magyarországon a 3,5 millió beoltottból?

2021. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

ma 15:04

Kérlek mutass releváns statisztikát arról, hogy az oltottak hány százaléka szenvedett agyvérzést, bénult le, ment tönkre a mája vagy veséje.


Köszönöm

2021. ápr. 23. 15:15
 18/53 Koplárovics Béci ***** válasza:
37%

Akarnak itt sokan nyugati béreket, nyugati életet, nyugati életszínvonalat.

Ha nyugati oltási hajlandóság lenne, akkor jövő héten már egymás képébe röhöghetnénk maszk nélkül. Így maradt a sárdobálás. Köszönhetően mindenkinek, akinek tökéletes a bezártság és az Urálon túli mentalitás.

2021. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
45%

Kérlek mutass releváns statisztikát arról, hogy az oltottak hány százaléka szenvedett agyvérzést, bénult le, ment tönkre a mája vagy veséje.

Többen megbetegedtek, sőt meg is haltak, nagyokos. Másik: nem most, hanem 2, 3, 5, 10 év múlva áll le a veséje, kap agyvérzést stb. Nem azonnal lesz hatása, hanem évek múlva. De jó is lesz majd temetni fiatalokat, 30-40 éveseket. Férjet, gyereket, testvért. Holott még élhetnének néhány évtizedet.

2021. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 árokpart ***** válasza:
5%
Itt a megoldás és mégcsak fel sem kell állni hozzá a fotelból: [link]
2021. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!