Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborog a sok oltásellenes?

Miért háborog a sok oltásellenes?

Figyelt kérdés

Úgy csinálnak mintha meglepetés lett volna az, hogy csak igazolással lehet majd menni bizonyos helyekre.


Mire számítottak? Hogy dísznek lesz a kártya? Hogy majd az oltott bemegy a moziba kártyával, ő meg ugyanúgy kártya nélkül?


Miért fosnak ennyire a nyilvánvalóan veszélytelen (megfelelő mértékű minta) oltástól?


Személyes kedvencem amikor a dohányos erlhízott alkesz prolik jönnek ezzel, hogy ki tudja mit okoz 10 év múlva.


Nem fogja fel a sok ökör hogy ha elhúznának oltásra akkor pár hónapon belül az egész ország élhetne teljesértékű életet? Izraelben már maszk sem kell !!


Mi meg majd hordhatjuk mert a 8 műszakban dolgozú dohányos túlsúlyos Józsi fél az oltóanyagtól. Parádés.



2021. ápr. 23. 14:48
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
40%

Keressek példát rá?


37:

Az emberi jogok azok a jogok és szabadságjogok, amelyek minden embert születésüktől fogva egyenlően megilletnek. Olyan alapvető polgári és politikai jogokat foglalnak magukba, mint az élethez vagy a szabadsághoz való jog, a vélemény és kifejezés szabadsága, a törvény előtti egyenlőség, valamint gazdasági, szociális és kulturális jogokat, mint a kulturális életben való szabad részvétel joga, élelemhez, neveléshez és munkához való jog.


#wikipédia. Szerinzem ez letakarja az általad felsoroltakat.

2021. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
53%

38

Ez fájni fog.

Sajnos bizonyítod, hogy te vagy a tudatlan.

Az oltástól még ugyanúgy tudsz fertőzni, vagyis miattad is ugyanolyan eséllyel hal meg valaki, mint egy oltatlantól.

A jogok és kötelességek törvénybe vannak foglalva és nem az határozza meg azokat amiket te idefirkálsz.

Vagyis jogom van nem oltatni, és nem kötelességem oltatni.

2021. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
56%
Engem szórakoztatnak. Kreáltak maguknak egy álomvilágot ahol a gonosz háttérhatalom elleni harc utolsó közlegényei ők, akik az 5 perces közértes bevásárlàs közben 2x lehúzzák a maszkot. Mindenféle képzettség nélkül komoly "tudományos" következtetéseket vonnak le - hogyan? Ellentmondásba lehet keverni őket 3 perc alatt. Röhejes társasàg
2021. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
43as ez kinek a válaszára mondod?:) nem illik semelyikheu most az útobbi 5 felelet óta.
2021. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
29%

"Az oltástól még ugyanúgy tudsz fertőzni"


Netto hazugság. Mivel a szervezet azonnal védekezik a virus ellen, igy nem is szaporodik annyi virus egy oltott emberbe mint egy oltatlanba. Csak a logika hiányzik nálatok az oltástagadás mellé.

2021. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
40%
Most kérdező kaptál egy metszetet a GYIK átlag userről. Én csak egy kávét kérek, meg esetleg popcorn-t.
2021. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

5-ö: nem csak a vérrögös vakcina létezik,azt én sem adatnám be.

Amúgy tényleg nem tudom,mit gondolnak.

Ugyanúgy fertőznek tovább?

Ugyanúgy tele legyenek kórházak?

Ők sírnak legjobban,hogy nem jutnak be műtétre,kezelésre.

És nem,nem csak egyéni döntés.

Attól esetleg,hogy valaki enyhe tünetekkel megússzsa,még egy csomó mindenkit összefertőzhet,ezt nem fogják fel.

2021. ápr. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim válasza:
30%

Én kikérem magamnak a kérdés megfogalmazását is, elnézést!


Miért kellene megbíznom egy vakcinában, amit egy év alatt tettek össze, holott 5 (!) év egy oltás fejlesztése?


Miért kellene megbíznom egy ellen anyagban, amit láthatóan kikényszerítve próbálnak nekem beadni??


Miért akarnak a szabadság jogaimban korlátozni?


Józan paraszti ész! Ezek már alapból gyanúsak.

2021. ápr. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

#48

Senki nem korlâtoz a szabadságjogaidban


Feltételezem a PfizertBioNTech oltásra gondolsz, a technológia ott is több éves. Most van az első alkalom amikor érdemes élesben használni

2021. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Akkor én most megiszok pár felest, aztán elmegyek kocsikázni a városban. Engem senki ne akarjon korlátozni az emberi szabadságomban! Még soha nem okoztam balesetet, ezután sem fogok. Aki mást mond, az ittas vezető-rettegő, a háttérhatalom birkája.
2021. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!