Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan, megtehetik azt...

Most komolyan, megtehetik azt hogy ilyen módon lehetetlenítik el az embereket ha nem oltatnak?

Figyelt kérdés
Én be vagyok oltva, de nem tartom fair dolognak hogy azokat gyakorlatilag a négy fal közé zárják akik saját belátásuk szerint nem akarják beadatni maguknak az oltást. Szerintetek ezen modosîtanak majd, vagy csak az oltottaké lesz a nyár, meg innentől az mi privilégiumunk lesz az “élet”
2021. ápr. 23. 19:06
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
86%
Kóstolgatják a jó népet, mit nyel még le. Gondolják,akkor most rohanunk oltatni. Hát biztos NEM! Nem kell bes.z*rni,ahová akarok úgyis bemegyek..
2021. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

#5

"Senki nem kötelez rá, hogy oltasd magad ha vírustagadó idióta vagy."


Ugyanazt csináljátok, mint a másik oldal. Attól, mert valaki nem kér a vakcinából, de elhiszi, hogy van vírus, miért lesz vírustagadó?

2021. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
51%
#10 Hmm, talán külföldről? Ideje lenne rájönni, hogy ez nem csak itt van hanem külföldön is. Utazás se lesz máshogy egy darabig, csak ha igazolod, hogy oltva vagy.
2021. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
8%

#9, ez amúgy teljesen jogos, civilizáltabb országokban (köztük a cseheknél is) szinte mindenhol ahhoz, vagy hasonló mérőszámhoz kötötték.


Nálunk a kormány sokadjára bizonyította, hogy ha a népharag elkerülése és a biztonság maximalizálása közül kell választani, akkor nem az utóbbira voksolnak.

2021. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

A büdösbunkóknak üzenném hogy tanuljanak meg olvasni és szöveget értelmezni. Ne csak frőcsögjenek 3 szó olvasása után. Be vagyok oltva. Köszi!

A normális válaszadóknak pacsi

2021. ápr. 23. 19:13
 16/38 anonim ***** válasza:
50%

#12


Mert ha elhiszed, hogy van vírus akkor tudod, hogy rengeteg emberéletét követel és fog követelni valamint aki nem hal meg az is hetekre kiesik a munkából és hosszútávú szövődményekkel szenvedhet.

2021. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező te csak provokálni akartál, de amúgy nem is hozzád beszélnek már.
2021. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg fellendül az ügyvédek piaca. Perelni kell mindekit a p.ics.ába. Bár nem tudom melyik étterem, mozi, szinház stb. engedheti meg magának, hogy több mint 1 év után a csőd szélére jutva vagy hitelekbe menekülve szelektálja az embereket, akikből amúgy élnek. Erre kiváncsi leszek. Én biztos, hogy megcsinálom a tüzet bárhol, ha diszkriminálnak. Ne bass*z.unk már fel! Legközelebb már a boltba se fognak beengedni a birkák!?
2021. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
21%

15

Jah, hogy csak a beoltottak válaszolgathatnak már itt is... 🤣🤣🤣

2021. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
58%

"Mert ha elhiszed, hogy van vírus akkor tudod, hogy rengeteg emberéletét követel és fog követelni valamint aki nem hal meg az is hetekre kiesik a munkából és hosszútávú szövődményekkel szenvedhet."


De, aki átesett rajta, az védett. De amúgy meg ez megint egyéni dolog. Aki be van oltva, annak már úgy sem lesz baja, az mitől fél? Valahol egész család be van oltva, akkor most az mitől retteg már?

2021. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!