Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan, megtehetik azt...

Most komolyan, megtehetik azt hogy ilyen módon lehetetlenítik el az embereket ha nem oltatnak?

Figyelt kérdés
Én be vagyok oltva, de nem tartom fair dolognak hogy azokat gyakorlatilag a négy fal közé zárják akik saját belátásuk szerint nem akarják beadatni maguknak az oltást. Szerintetek ezen modosîtanak majd, vagy csak az oltottaké lesz a nyár, meg innentől az mi privilégiumunk lesz az “élet”
2021. ápr. 23. 19:06
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az oltottak is ugyanugy fertőzhetnek (egymást is, és ráadásul nagyon sokaknak nincs még meg a második oltásuk és az utána eltelt kellő idő pláne.. - ráadásul ha oltottan kapják el, akkor jobban megviselheti a szervezetüket - addig őket mégjobban kellene óvni) ezért nem igazán értem... és meggondolatlannak tartom (inkább "ösztönzésnek" látszik, mint egészségvédelemnek :( )
2021. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
34%

#31, vagy nyíltan hazudsz, vagy csak tájékozatlan vagy. Már az első oltás után 2 héttel is jelentősen csökken az oltottak megfertőződési és ebből következően továbbfertőzési képessége.


10-14 nappal az első után már jelentős, 70-80% körüli csökkenés van.


[link]

2021. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
55%
Utcára ki lehet még azért menni oltás nélkül ?! Hamarabb állítok fel egy medencét, hogy strandolhassunk a gyerekkel meg kirándulunk akkor a szabadban mint, hogy azért beoltassam magam, hogy el tudjunk menni olyan helyre ahova oltási igazolvány kell.. nem adok ennek pár hónapot utána az is mehet akinek nincs oltása mert nem megy majd annyi pénz a zsebbe!
2021. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ido kerdese es a munkahelyek is raallnak arra h csak oltott munkaerot alkalmaz.
2021. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
91%
Ezekszerint megtehetik, én el sem hittem először. 20 éves vagyok, egészségesen élek, úgy gondolom nem halnék bele, ha elkapnám a vírust. Nem szeretném beoltatni magam, azt érzem nincs rá szükségem. Elég csalódott vagyok, hogy ennek az az ára, hogy nem mehetek majd nyáron kb. sehová, miközben most vagyok fiatal.
2021. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
62%

Az ilyen-olyan belépők árából elég gyorsan összegyűlik egy fullos pezsgőfürdőkád vagy jacuzzi ára... és nem kell senkivel sem osztozkodni rajta, nem hogy izzadt, bőrkeményedéseit vakargató emberekkel kelljen egy vízben fürdeni 😆😁😂

Szóval köthetik nyugodtan bármilyen kirekesztő és rasszista oltásigazoláshoz, teszteléséhez..😝

2021. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
40%

#34

Home office-ra minek? Amúgy meg nem kéne ötleteket adni nekik. Ti fújtátok féléve, hogy oltásigazolás lesz, és megkaptátok. Talán nem kellett volna fújni.

2021. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Kóstolgatják a jó népet, mit nyel még le. Gondolják,akkor most rohanunk oltatni. Hát biztos NEM! Nem kell bes.z*rni,ahová akarok úgyis bemegyek.."


Fotelharcos vagy, az első zsaru elől szaladnál, aki büntethetne.

2021. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!