Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik félnek az oltás hosszútáv...

Akik félnek az oltás hosszútávú szövődményeitől azok miféle szövődményt képzelnek el konkrétan?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:27
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
87%
A Sputniktól pl. Föld körüli pályára állsz és rádiójeleket sugárzol.
2021. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
50%

"DDT például. Olvass utána az is egy sikersztorinak indult a mezőgazdaságban, aztán tízmilliókat nyomorított meg világszerte, élethosszra"

De az csak azért tudott bárkinek is hosszú távon ártani, mert volt ideje felhalmozódni az emberi szervezetben.

Ha valamit egy dózisban kapsz, az nem tud csak hosszú távon ártani, hisz sosem lesz benned akkora dózis, mint amikor megkaptad. Ha nem kapsz újabb és újabb dózisokat, akkor szimplán egyre fogy a szervezetedből, amíg teljesen ki nem ürül. Ha ártalmas, az azonnal jelentkezne.

2021. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
81%

#9 de ennyi erővel mindegyik védő oltástól lesz rá esélyed vagy már lehet azok is vagyunk. Pl amik kötelezőek gyerekkorban, nem?

Vagy ezt honnan tudják, hogy csak és kizárólag a covid elleni vakcina például meddőséget okozhat?

Nem kötekedés, tényleg csak kérdezem

2021. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
19%

Akik már 1 éve félnek egy képzeletbeli vírustól azok beoltják magukat olyannal is mint hepatitis b, ami csak a mostani 35 évesek és fiatalabbak kaptak meg, vagy

a fiatalabbak meg egy rakat olyannal ami csak az időseknek volt kötelező?

tetanus, malária, sárgaláz, influenza és társai ellen is oltanak?

2021. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
16%
Én nem félek, csak nem értem hogy egy kis nátha miatt, ami 2 nap alatt átmenne rajtam minek oltassam be magam.
2021. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
49%

Há' a rákot, mert olyan rejtélyesen hangzik ez a géemó emerenes.


Ennél csak jobb lehet a vírus, mert az természetes, úgyhogy annak nem lehet húsz év múlva rák a következménye.

2021. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
58%
Ja igen, a meddőséget is elfelejtettem, még azt is okozhat. Mert csak.
2021. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
60%

15.


"egy kis nátha miatt, ami 2 nap alatt átmenne rajtam" ... csak az nem mindegy milyen allapotban vagy a 2. nap utan. Ez halalosan komoly!

2021. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
23%

#18

Az a saját gyengeségemet mutatná

2021. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
56%

A legtöbb hülyéje úgyse tudja. Ha meg szembesülnek olyan hírekkel, mint ez:


[link]


"A fő megállapítás, hogy a volt covidosok halandósága a gyógyulásuk után is jóval magasabb: a kórházba nem kerülteké a fertőzésük utáni 1-6 hónapban 60 százalékkal haladta meg azokét, akik egyáltalán nem voltak covidosok."


Akkor csak hümmögni meg leszavazni tudnak:D Kóros "én mindent mindenkinél jobban tudok"-szindrómában szenvednek a birkák, nekik ez az éltető erő. Közben meg garantálom neked, hogy piál, zabál, cigizik nagyrészük, ezzel nagyságrendekkel többszörösére növelve a korai halálozási esélyeiket, mint bármely vakcina tudná.


De őket ez nem érdekli és nem is érdemes győzködni őket. Mármint úgy nem, hogy közben nem szórakoztatod magad azzal, hogy megalázod őket a butaságukért:)

2021. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!