Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik félnek az oltás hosszútáv...

Akik félnek az oltás hosszútávú szövődményeitől azok miféle szövődményt képzelnek el konkrétan?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:27
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
62%
#40 "Megölt" 3 millió embert, de nem tudjuk, mi alapján szelektál. Mesélj még :D
2021. ápr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
62%

Több milliárd éve az összes vírus ugyanúgy szelektál.

5. osztályos anyag

Akinek gyenge az immunrendszere.

De ugye tudod, hogy a talaj minőségét abban mérik, hogy egy tűhegynyi részében hány millió baktérium és vírus van. A több a jobb.

2021. ápr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem igaz. A spanyolnátha a huszonévesekre utazott. A covid főleg az idősebbekre. A pertussis (bár nem vírus) meg a csecsemőkre.
2021. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
12%

A spanyolnátha kiírtotta majdnem az indiánokat, nagyon nem csak a 20 éveseket.

Tehát az emberiség történetében a covid az első vírus ami olyan okos, hogy ellenőrzi az életkort fertőzés előtt.

Mesélj még :D

Ezt hogy csinálja a vírus?

2021. ápr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Tájékozatlan vagy, de semmi baj. Csak ne éreznél kényszert hogy a hülyeséget folyamatosan szórjad. Az indiánok pont esendőbbek voltak elszigeteltségük okán, de az átlag amerikai és európai lakosságra pont a W alakú halálozás volt a jellemző.
2021. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
21%

Kár, hogy olyan alapdolgot nem tudsz, minthogy honnan kapta a nevét.

Azért spanyolnátha, mert a spanyolok vitték el amerikába, és ott halálos volt az indiánokra.

Olyat is gyakran csináltak a hódítók, hogy fertőzött ajándékot adtak a törzsfőnöknek és belehalt, de egész falukat is kiirtottak így.

Ne itt a gyakorin kezd a történelem meghazudtolását

2021. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
17%
jaj ki ne találd már, hogy már akkor is volt nyunyóka néni a W alakú görbe laposításáért :D
2021. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen így, mert senkinek nem válna hasznára, de én is attól félek, hogy egyszer okozhat valamit, és nem azért kűzdök egész eletemben, hogy majd 20 év múlva legyen bármi olyan szövődmény ebből a szarból, ami tönkreteszi az életem. Én úgy voltam vele, ha ki akar nyírni a vírus akkor jöjjön, de annyira el lehetetlenítenek, hogy ezt nem lehet csinálni. De én azt is megertettem aki beoltatta magát. Csak ami engem bosszant az az hogy 1 év alatt kitálal mindenki egy vakcinát aztán tolják befelé mindenkibe tucatjával még 10 évig. A 97-ik hullám omegaomikronzéta variánsával állunk majd szemben 43 másik betegség mellett, aztán járhatunk majd még fel évszázadig maszkban és kitör a 3-ik világháború. Komolyan? Ez az egész egy vicc és tönkreteszi az egész világot
2022. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

48-as vagyok

Azt elfelejtettem mondani, hogy biztos forrásból tudom, persze szóljatok le pont nem érdekel, aki velem ért egyet azt csak megerősítem. Úgy szelektálják a covidban meghaltakat hogyha kapott oltást akkor nem azért halt meg ha nem akkor meg covid miatt.

2022. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!