Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért bíznak ilyen...

Sokan miért bíznak ilyen vakon a covid vakcinákban, amikor Bill Gates maga mondta egyik interjújában, hogy túl sokan vagyunk a Földön és népességcsökkentést szeretne?

Figyelt kérdés

Sajnos linket nem tudok dobni, de ez tény. Akit érdekel nézzen utána. Bill Gates, aki több mint rejtélyes módon a covid megjelenése ELŐTT óriási pénzeket fektetett be a BioNTech-be ami a Pfeizerrel együtt gyárt vakcinákat. És bizony ő maga mondta egy videóban, hogy népességcsökkentést akar a Földön.

Miért bíznak benne olyan sokan vakon? És miért birkázzál le az oltáselleneseket?

Ne feledjük, hogy a covid az emberek 99,98%-ánál csak enyhe nátha formájában jelentkezik, és akik meghalnak azok ki tudja valójában mibe haltak bele. Akkor minek kellene mindenkinek minden áron vakcina ellene egyáltalán, miért erőltetik olyan durván?



2021. ápr. 24. 02:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Én tüdőgyulladást is kaptam és kórházba kerültem, a párom szerencsére nem került kórházba.

Akik velem oltakoztak ismerősök aznap azok közzül kettőt is tudok, akik megbetegedtek és sajnos az egyik ismerősöm már meg is halt. A tesztelős eü dolgozó is mondta, hogy Mezőtúron több helyen is tesztelt pozitívat olyanoknál, akik oltáson voltak és utána betegedtek meg.


Nem vagyok oltás ellenes, nem azért írom de elbizonytalanodtam attól én is, hogy életveszélybe kerültem egy oltástól. Feltehetően az az orvosi álláspont a helytálló, hogy nem az oltásban lehetett a hiba, hanem abban, hogy már covid fertőzöttként kaptuk meg az oltást és az tetézte a bajt intenzíven!


Viszont ez esetben ha ennyire tombol a járvány, akkor nem kellene esztelenül mindenkit leoltani és próbálni kellene mindenek felett a fertőzöttek kiszűrését az oltás előtt, hogy ne kerüljenek ennyien kórházba az oltások után és főként ne halljanak bele a védőoltásba! Hangsúlyozom, hogy ez nem az egészségügy felelőssége, ez politikai felelősség!

2021. ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Hoppá11-es!

Nálunk is ez a helyzet.58 éves nő 4 hete kapta meg a korona elleni oltást ,most kórházban fekszik,másik meg otthon karanténban,mert nem akar kórházba menni meghalni.mindkettő phizert kapott.

2021. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%

11-es, ne tájékoztass félre senkit légyszi anekdotákkal, még ha jószándékú is a leírás. Az oltás nem rontja a lefolyó betegséget, nincs rá hatással.


Erre vannak nem anekdotikus vizsgálatok, nem okoz kiugró halálozást, sem súlyosabb lefolyást ameddig nincs kialakult védettség. Ez nem lehet emiatt szakmai álláspont, ha ez egészségügyi dolgozó szájából jött, az jó nagy baj...


Az oltópontokon lévő káosz viszont tényleg gond, mert potenciális fertőzőforrás lehet, így a védettséggel nem rendelkezők egymást összefertőzhetik.

2021. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert sok a hülye!
2021. jún. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!