Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 16-17 éveseknek is kelleni...

16-17 éveseknek is kelleni fog védettségi igazolvány, hogy ezt-azt látogassuk?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 10:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

Járművet vezetni életünk végéig gyakorlunk, ha úgy nézed - tehát mindig alázattal és odafigyeléssel kell az akármilyen járművet vezetned...


A jogsi azt jelenti, hogy (elvileg) megtanultad mit jelent a járművezetés, és elvileg nem vagy ön- és közveszélyes.


Ne keverjétek ide sem a jogsit, sem mást, ugyanis azok nem hordoznak magukban olyan kérdéseket, mint ez az új kártya.

2021. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
12%

Bocs, akkor legközelebb pucéran akarok bemenni egy étterembe, akkor rendőrt hívok hogy milyen hátrányos megkülönböztetés már hogy nem engednek be.

Buszon meg simán bliccelek hisz ugye lehet azt mondani hogy az én magánügyem, hogy van-e bérletem.

2021. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
10%

"A jogsi azt jelenti, hogy (elvileg) megtanultad mit jelent a járművezetés, és elvileg nem vagy ön- és közveszélyes."

Az oltáshoz tanulni ugyan nem kell, de pontosan ezt jelenti az is. Hogy nagyságrenddel kevésbé vagy ön- és közveszélyes az adott járvánhelyzetben, tehát megengedhetőek olyan dolgok is már neked, ami az oltatlanoknak még nem.

2021. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
De aki már oltott, arra miért is lennék veszélyes?
2021. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Igen 10-es és simán el tudom képzelni, hogy majd minket fognak okolni a 4. hullámért is.
2021. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
3%

"De aki már oltott, arra miért is lennék veszélyes?"

Aki már oltott, arra nyilván nem vagy (vagy legalábbis sokkal kisebb eséllyel), de te úgy gondoltad hogy mindenhova az oltottakat és téged engedjenek csak be?

2021. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
52%
Az oltatlanokat is, hiszen saját felelősségünkre nem oltattunk. Ha kell, aláírok olyan papírt is, hogy lemondok minden coviddal kapcsolatos egészségügyi ellátásról. Úgy legalább biztosan nem ölnek meg a kórházban.
2021. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Na az azért már durva lenne hogy az egészségügyi jogairól mondatnak le embereket.

Ilyet egy kormány se merne meglépni.

2021. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

16

"az oltottakat és téged"


Már megint a fideszes szócsavarás. Ki képezett ki titeket? A KGB?


Nem csak én vagyok ám oltatlan!

2021. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
#18 Ezt nem fogják megcsinálni. Nem azért, mert nem merik, hanem mert akkor csak az oltottak halnának meg covidban, mert csak őket tudnák a kórházakban megölni. Az meg azért ciki lenne :)
2021. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!