Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják az oltásellene...

Miért gondolják az oltásellenesek, hogy ők a többség?

Figyelt kérdés

Szögezzük le, nem értek egyet a védettségi igazolvánnyal nem rendelkezők hátrányos megkülönböztetésével, aki nem akarja beoltatni magát, ne oltassa.

De, azt nem értem, hogy amikor magukat többségnek gondolják az oltásellenesek, és olyanokkal jönnek, hogy majd csak nyugdíjasok mehetnek moziba, koncertre stb., mert csak ők vannak/lesznek oltva, akkor ezeket miből gondolják? Oké, vannak kb 20 %-nyian*, nem elhanyagolható a számuk, de úgy viselkednek, mintha az arány fordított lenne.

Ezek az emberek valami gondolatbuborékban élnek és csak a szűk munkásbrigádjukból vagy családjukból szűrik le, hogy szerintük senki nincs beoltva és nem is tervezi beoltatni magát?

* [link]



2021. ápr. 24. 14:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
59%
Mindig az exhibicionista magamutogatók hiszik magukat többségnek, pedig csak hangosabban ordítanak.
2021. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
9%
Majd rajonnek az igazsagra!!! :)))
2021. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
63%
Nem arról szól a probléma, hogy ki a többség, hanem az egyén szabadságáról.
2021. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%

Ugyanazért, amiért a szcientológusok, a laposföldhívők, a kommunizmus vagy épp a nácizmus visszatértében reménykedő hülyék. Mert hinniük kell, hogy valamiféle csendes többség hangadói ők, hogy a dilettáns eszmerendszerük fenntartható legyen.


Közben meg... 3% :)


[link]

2021. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
63%
Fideszes matek szerint tényleg a 40%-nyi oltott a többség :DDDDD
2021. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
47%

Mert be vannak zárkózva a saját szektás véleménybuborékukba.


Benne vannak az összes ilyen höbőrgő csoportba, ahol uszítják egymást, és mivel más éleményt nem is nagyon fogadnak be, az az illóziújuk támad hogy mindenki velük van.


Egy időbe benne voltam egy ilyen trashelő csoportba, ahol ezeknek a legelvetemültebb antivaxer térítők agymenéseit gyűjtötték. Akkor nekem is az volt a benyomásom hogy úr isten, ezek tényleg rengetegen vannak. De amióta nem követem ezeket, kb eggyel sem találkozol.


Valahogy így működik ez a megerősítő torzítás.

2021. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
58%
*találkozok
2021. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
45%

"Nem arról szól a probléma, hogy ki a többség, hanem az egyén szabadságáról."


Kicsit túl sokat Facebookoztál és az agyad túlzottan magába szívta a hülye amerikaiak szövegeit.


Európában élsz, itt sosem állt mindenek felett az egyén szabadsága. Ha nem tetszik, el lehet menni olyan helyre, ahol ez így van. Mi itt a kollektív felelősségre építjük a társadalmakat.

2021. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
41%
Én is megkaptam mindkét astra zeneca oltast de megbantam. Azóta depresszió, levertség, ízületi fájdalom, hatfajas két hónapja
2021. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%
Előző kihagytad hogy 5G torony nőtt ki a fejedből tőle.
2021. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!