Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem oltatja be magát az...

Aki nem oltatja be magát az meddig nem mehet strandra, moziba, színházba stb?

Figyelt kérdés

Én nem akarom beoltatni magam, akkor én örök életre ki leszek zárva a moziból?


Bezzeg Szlávik főorvos lányai dubajoztak amikor még be se voltak oltva, meg napi 200 ember hunyt el.



2021. ápr. 26. 12:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
89%
Na, megjött a 29-es II. kerületi cinikus újgazdag fideszes.
2021. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
46%
:DDD
2021. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
67%

Amig eszre nem veszik ezek a helyek,h nincs eleg beveteluk. Utana nem fogjak kerni a kartyat tobbet.


Biztos nem fognak inkabb csodbemenni. El fogjak felejteni az igazolvanyosdit.

2021. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
28%
Hacsak nem fogja rá törvény kötelezni őket, hogy ellenőrizzék...
2021. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
81%

Jelenleg kötelezve vannak rá szerintem.Undorító ez az egész,de szerintem csak azért nyomják a prést,hogy minél többen beadassák a vakcinát,mert ez hátrányos megkülönböztetés,hisz nem kötelelező az oltás maga.

Szóval szerintem nyár elején el fogják ezt a dolgot engedni..Az is mekkora baromság már hogy első oltás után adják a kártyát,miközben csak a másodiktól alakul ki a védettség...magyar iq,jóvanazúgy..Egyet nem értek csak,munkábajáráshoz miért nem kell? :-D

2021. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
18%

"munkábajáráshoz miért nem kell?"

Vannak olyan munkahelyek, ahova kell. Miért ne tehetné meg a munkáltató, hogy csak oltottakkal dolgozik együtt pl. egy pici boltban?

2021. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!