Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek jó az, ha csak azok...

Kinek jó az, ha csak azok mehetnek majd étterembe, konditerembe, színházba, moziba, kocsmába, stb, akik be vannak oltva?

Figyelt kérdés
A nyugdíjasokon kívül szinte senki sem szeretné beoltatni magát, vagyis nem lennének fogyasztók ezeken a helyeken, ugyanúgy állna a gazdaság, mint most. Szerintem ha már mindenki beoltatta magát, aki akarta, onnantól kezdve engedni kéne, hogy mindenki oda menjen, ahova akar, függetlenül attól, hogy be van-e oltva, vagy sem. Ha ez nem így lenne, ugyanúgy kongana minden az ürességtől, mint most, mert nem a nyugdíjasok jártak eddig sem edzőterembe, étterembe, moziba, vagyis szerintem teljesen értelmetlen lenne különbséget tenni oltott és oltatlan között.
2021. jan. 24. 19:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
59%

“A nyugdíjasokon kívül szinte senki sem szeretné beoltatni magát”

Ez bukta, az ismerőseim többsége beoltatná magát, pedig többnyire fiatalokról van szó. Oké, nem tinik, de 20-40 közt.

2021. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
66%
A cégeknek nem jó egyáltalán, a kormánynak meg jó kis társadalmi kísérlet lehet, hogy mi az amit még le tud nyomni ellenállás nélkül a nép torkán. Mondjuk elég magasan van az ingerküszöb.
2021. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
77%
Ezt én se értem.Azért mert mire nagyjából meg van az az oltott emberszám ami már biztonságos addigra a gazdaságnak kb annyi.A multiknak jó mert a kisebb vállalkozásoknak ezáltal annyi és akkor övék a piac.
2021. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes, az összes ORVOS ismerősöm beoltatta magát.
2021. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
63%
Kinek jó? Mindenkinek, aki közösségbe akár menni.
2021. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

akkor tegyük fel az 1 millió önkéntes oltakozó fele fiatal, akkor 500.000 fiatalnak kinyitják az országot, kb minden emberre jut egy étterem. és majd a vendéglátósok kivárják, hogy a többi 7-8 millió ember is beoltja magát? addig mindenki csődbe megy.


nem hiszem hogy sok fiatal magába akarná szuratni a Szputnyikot, de ha mégis van pár elvetemült, vagy akkor majd szerveznek Sziget fesztivált 1000 embernek?


Persze, hogy az orvosok kérik, még jó, ők a Pfizert kapják. Azt én is kérném, de így nem akarok regisztrálni, hogy nem választhatok, mit kapok.


Ismertek bárkit is, aki szívesen felvenné a Szputnyikot?

2021. jan. 24. 19:43
 7/44 anonim ***** válasza:
39%
A hatalomnak.
2021. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz Sziget fesztivál ilyen egyszerű.
2021. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
68%
Hát, aki oltáshoz köti a belépést az meg is érdemli hogy csődbe menjen.
2021. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
de én arról beszélek hogy be sem engedhet olyat aki nincs beoltva....
2021. jan. 24. 19:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!