Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok szólni annak, aki...

Szoktatok szólni annak, aki az utcán nem hordja a maszkot, ahol pedig kéne?

Figyelt kérdés

Engem úgy idegesít, megyünk egymással szemben a szűk járdán, és hiába van rajtam maszk, tudjuk hogy azért egyik sem véd 100%-osan.

Az a sokadik barom pedig azt képzeli, hogy neki nem kell hordani. Azért udvariasan megemlítettem neki hogy hordania kellene, erre lekurvázott és hogy kb. mit képzelek, még ő mert felháborodni, pedig közterületen kötelező a maszk akkor is ha bizony kiskegyednek nem tetszik...

Mit képzelnek magukról az ilyenek egyáltalán? Úgy belé tudnék rúgni az ilyen tahókba, csak nem akarnám a hülye maszknélüli fejét még közelebbről bámulni.

Volt már másnak is hasonló esete?



2021. máj. 3. 00:57
 61/120 A kérdező kommentje:

58: nem köszi, unatkozó nyugdíjazott jogászok klikkvadász véleményére sem vagyok kíváncsi. Lehet felőlem valaki a szakmájában akár elismert Sous Chef vagy kiváló marketing vállalati vezető, attól még mindig nem lesz mikrobiológus.

Te tényleg itt ajánlgatsz mindenféle jöttment emberektől ilyeneket?

Ez nem a dolgok jobban utána nézése és ne haragudj de nem is értem h te miért hiszed azt. Na és ez a baj, hogy én meg megint csak okoskodónak fogok tűnni ezek után, de könyörgöm, hogy szedhetsz össze a netről ilyen szemetet? :( Egy jogásztól, komolyan? Miért? :(

Továbbra is örülnék persze forrásoknak, nyilván nem fogom lehurrogni ha hiteles forrás és nem csak figyelemre meg klikkekre vágyik a vélemény szerzője.

Jó, tudom, a dr. Kovács nem a legjobb lázcsillapítót írta fel 10 éve a kis lepukkant házi rendelőjében, ezért az egész nyugati orvostudományt le kell blamálni úgy ahogy van, tudom, tudom...

2021. máj. 3. 14:20
 62/120 A kérdező kommentje:

Még egy fontos, a lehurrogásom előtt: semmi baj a jogászokkal, de a cipész maradjon a kaptafánál.

Sőt, egyetértek hogy a világ tele van a háttérben futó gazdasági érdekekkel amihez mi kicsik vagyunk, de akkor is felelőtlenségnek tartom ezt minden helyzetbe, a napi 300 covid-halott esetébe is belepaszírozni, és ezzel van szerintem a baj hogy ezt még egy év után sem hajlandóak sokan elhinni.

2021. máj. 3. 14:24
 63/120 A kérdező kommentje:

59, akkor ayurvédázz majd a kórházban is a covid-osztályon, atyaég, erre most mit mondjak?

60. Teljesen igazad van. Értelmezhetetlen dolgok nyilván tényleg okkal értelmezhetetlenek: az a maradék aki pedig azért akar abba a szemétbe értelmet belehallucinálni mert attól majd azt fogja hinni hogy okkal lehet tróger a hülye maszkját nem felvenni, na én az ilyeneket szívemből sajnálom.

Komolyan azt gondolod, hogy szent Drábik nem lenne ugyanúgy egy pénzéhes hatalomán politikai vezetőként? Őszintén, tudnál olyan politikai vezetőt mondani aki a hatalomba kerülése előtt nem hordott össze neked hetet-havat és hozta volna le a csillagokat?

Miért kell ilyen naívnak lenni? :(

Van esetleg amúgy az eddigi hozzászólók között eü. dolgozó? Hadd találjam ki...ööö, nincs?

Én ugyanúgy nem hiszem el a kormány ígérgetéseit, egyszerűen csak tudom hogy mi folyik a kórházakban, ENNYI.

Másrészt én úgy látom, hogy legalább akkora bunkóság nem felvenni azt a kis maszkot, mint az amikor egy lelkiismeretesebb valaki itt nem a legfényesebb modorát veszi elő - most tényleg ez a legfontosabb ellenérv?

2021. máj. 3. 14:39
 64/120 anonim ***** válasza:
57%

"59, akkor ayurvédázz majd a kórházban is a covid-osztályon, atyaég, erre most mit mondjak?"


Már átestem a covidon, nem kerültem kórházba, "ayurvédáztam" otthon. De nem vagyok a nyugati orvoslás ellen attól még, hogy a keletit előnyben részesítem. A kettőt lehet ám vegyíteni is...:)

2021. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/120 A kérdező kommentje:

64: én is átestem még tavaly, kb. lesz.rtam, semmi bajom nem volt. Feltételezem te sem mostanában kaptad el. Kíváncsi leszek, mikor fog már végre a köztudatban is elterjedni hogy az sajnos-sajnos nem csak rémhír hogy ennek a most itt terjedő brit mutációnak sokkal súlyosabbak a tünetei az alap variánshoz képest, ez szintén tény.

Nem, nem terjesztek rémhíreket, direkt azért írtam csak hogy kíváncsi vagyok hogy mikor lesz ez végre több ember számára is egyszer lassan egyértelmű.

Az sem rémhír ha valaki pl. szól neked hogy megy egy autó az úton, addig nyilván meg bírsz állni amíg el nem megy előtted ugye? Egyszerűen csak vannak helyzetek amikor felelőtlenség nem óvatosabbnak lenni, és ennek tagadása sem oldja meg, hiába állnak itt neki néhányan kötekedni. Ja, óvatosság? Kis textildarab az arcra, hűűha, ez elég komoly nehézség. Ha ez bunkó stílus, még egyszer, szerintem a felelőtlenség legalább ennyire bunkó, ha nem bunkóbb.

2021. máj. 3. 15:01
 66/120 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkit leorditok, annyira félnek már a környéken is, hogy felteszik a maszkot, vagy odaverek.
2021. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/120 anonim válasza:
61%

Nálunk is alig hordanak az emberek. Nekem is csak az államon van. De már kinyitottak a fagyizok stb, maszkban nem lehet enni. Sok rendőrön sincs normálisan vagy egyáltalán nincs.

Mivel tisztában vagyok vele, hogy nem véd semmi ellen nem zavar

2021. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/120 A kérdező kommentje:

Utolsó: mi az, hogy tisztában vagy vele? :D

Komolyan, honnan szedtek ilyen légből kapott nem bizonyított baromságot, hát ezt már tényleg nem hiszem el :D És ki "tisztázta" ezt számodra, lenkei, gődény vagy a drábik? :D

Senki sem tisztázott ilyet akinek a szavára ténylegesen adni lehetne, ez csak hanyagság és hiszti továbbra is.

2021. máj. 4. 11:12
 69/120 anonim ***** válasza:
33%
Az hogy TE kinek a szavára adsz nem feltétlen lesz egyenlő azzal, hogy a másik kinek a szavára ad. Fogd fel, hogy nem mindenki gondolkozik egyformán és nem biztos, hogy te gondolkozol "helyesen". Az se biztos, hogy a másik.
2021. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/120 A kérdező kommentje:

Mondd, te még mindig valami burokban élsz? Ez nem vélemény kérdése, nem arról volt szó hogy melyik ketchup a legfinomabb vagy hogy mivel jó enni a sült krumplit, itt nem vélemények játszanak szerepet, hanem TÉNYEK! Nem az itt a baj, hogy mindenki másképp gondolkozik, az jó dolog - csak az a baj, amikor valaki egyáltalán NEM gondolkozik! Mi a fene bajotok van?


RÖVIDEN, menj be egy kórház covid osztályára vagy az intenzívre és vess egy pillantást arra hogy mi történik ott, te agyatlan barom! Basszus...

2021. máj. 4. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!