Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted ebbe az oltás...

Szerinted ebbe az oltás igazolványos buliba bele bukik a fidesz? Mégis csak megkülömbözteti az embereket

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem igen!
2021. ápr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Maradjunk annyiba hogy hozzá segít.
2021. ápr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem érdekel a politika, a szivárványcsaládok se, vallási fanatikosok se stb.


Az oltás engem hidegen hagyott nem érdekelt, ha valaki oltáspárti vagy oltás ellenes. De mára biztons fidesz ellen szavazok, mert engem ne különböztessen meg, egyik se. Szlávik nikéke, és nándika szlávik lányok oltatlanul dubajoztak, napi 200 halottal, szájer meleg orgiákra jár, sok fideszes nyaralni jár, akkor minket meg védettségi kártyával szívatnak.

kormánytagokat+orvosokat megvették kilóra ennyi a képlet. Nem hiszek összesküvéselméletekben ,de a pénz beszél.

Sok haveromnál kivágta a biztosítékot. Mi jogon diszkriminálnak a saját hazámban? Sárgacsillagot hol lehet átvenni?

2021. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem mert nyugaton kezdték. Ott is ezt csinálják az illuminátusok mindenhol
2021. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Már megint kérdező?

Megint valami amibe majd biztos jól belebukik a zorbán?

Nem tűnt fel hogy 11 éve újra meg újra kitaláltok valami baromságot amibe tuti biztosan bele fog bukni az Orbán, aztán meg még sem?

2021. ápr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
5: amiben jelentős része van a közpénzből 24 órán át ömlő propagandának, illetve a megbuherált választási rendszernek, amiben nekik lejt a pálya
2021. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Azt majd meglátjuk jövőre.

Előzetes tipp, a Fidesz a mandátumok 55-60 százalékát megszerzi, és nyer...

2021. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

Ki lenne helyettük? A bezárásfetisiszta ellenzék, ha rajtuk múlna az utcára nem mehetnénk ki.


Nálam is kiverte a Fidesz a biztosítékot, biztosan nem fogok rájuk szavazni, de alternatíva sincs.

2021. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem fog, nincs vele semmi baj.
2021. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 árokpart ***** válasza:
0%
9-es Juj!
2021. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!