Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már a négymillió oltottat is...

Már a négymillió oltottat is alig bírja összeszedni a kormány, mi lesz így? Örök korlátozások?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csökken a megbetegedések száma ,remélem a korlátozások is folyamatosan szűnnek meg, ha nem csökken akkor régen rossz.
2021. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha minden ember beoltatná magát, akkor is örökké maradna az egész napos kijárási tilalom, amit nemsokára visszahoznak.
2021. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Baromságot írsz, a feleségem elsők között regisztrált, és még az elsőt se kapta meg.
2021. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Tegnap 75 ezer embert oltottak, a 7 napos mozgóátlag 52 ezer. Mindkettő teljesen jó, nem kirívóan alacsony szám. A hivatalos oltási tervhez képest 100 ezres lemaradásban vagyunk, ami gyakorlatban esetleg 1-2 napos késést jelentene. Na bumm, mi lesz veled világ?


Én értem, hogy az oltásellenesek ezt is képesek voltak egy dedós színvonalú "fúj fúj másik csapat, hajrá én csapat" szintre redukálni, de ettől a világ még nem a sivoltozásotoktól forog.

2021. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

#3, és 4 hónap alatt nem jutott eszetekbe rácsörögni a háziorvosra, hogy nincs-e esetleg valami adminisztrációs bibi? Tudod, amikről olyan sokat cikkeztek a lapok...


Az utóbbi hetekben 2-3 hetes várakozási időkről beszéltek a frissen oltott ismerőseim, és egyikük sem fogadta el a kínait.

2021. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!