Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek szigorúbb...

Miért nincsenek szigorúbb szabályok a védettségi igazolvány nélkülieknek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 21:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
91%

Egy fővárosi kulturális intézménynél dolgozom (le nem írom melyik, túl sok a spicli), itt már elmondta párunknak a vezetőség, hogy semmiféle igazolványt nem fogunk kérni, mert igazságtalanságnak tartja és rengeteg bevételtől estünk el, nem fogunk feleslegesen (fizető) vendégeket elküldeni.

Nem mi vagyunk az egyetlenem, kaptam körlevelet egy másik helytől (szintén nem írok pontos nevet, spiclik, ugye), ahol anno diákmunkás voltam, hogy ők se fognak semmit kérni ugyanazzal az indoklással, mint a jelenlegi munkahelyem.

2021. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
10%

Először is nem én szóltam hozzád,te válaszoltál nekem.Nem én kértelek,hogy reagálj arra,amit írtam.Ezáltal nem én piszkállak,ne nekem címezd a sérelmeidet.

A tiszteletbe tartásról annyit,hogy felőlem mehetsz bárhova,én nem korlátozlak semmibe se téged,se senki mást.Hogy Orbán nem engedi,ahhoz nekem mi közöm van?Hol tehetek én arról?

Mondtam,menj el hozzá,és beszéld meg vele,ne velem.

Én tehetek itt a legkevésbé .

valamiről,hidd el!

Én tiszteletbe tartom a te álláspontodat,te is tiszted az enyémet.

2021. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
93%
#31: nagyon jól teszik! Nem normális dolog egészséges embereket diszkriminálni, csak ez a beteg rendszer meg beteg gondolkodás teszi előbbre a tünetmentesen fertőző oltottakat!
2021. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a kérdés egyértelműen provokatív, gyűlöletfokozó!


Miért kell(ene) ártatlan embereket büntetni?!

2021. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
93%
Mocskos uszítás ez a kérdés, mondom úgy hogy átestem a betegségen és juliusig van kártyám.
2021. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim válasza:
39%
Regisztraltam, de a kinai meg a verogkepzo astrat nem igazan adatnam be... Igy meg hetekig varhatok arra, hogy vegre normalis oltast kapjak. En elegge kicseszesnek erzem, hogy honapok ota bevagyok regisztralva, fiatal vagyok - Viktator szerint pont szulokorban, es semmi. Eddig kor meg betegsegek szerint mentunk, most meg kapjak a fiatalok. Csomo ismerosom 20-40 kozott nem kapott, holottnekunk muszaj dolgozni. 18 alatt meg nem mennek iskolaba, masreszt meg mire a vedettseg kiakakul, mar reg kinyitnak az iskolak.
2021. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
92%

36os


Én már régebben is felvetettem,hogy biztos jó-e,hogy az időseket oltják először,akik ha be vannak oltva,javarészt akkor is otthon ülnek,sehova nem mennek.Mi fiatalok pedig dolgozunk,a mi pénzünkből lesz nekik nyugdíj,és mégis mi vagyunk utolsók a sorba.Akkor is hülyének voltam titulálva,most is annak leszek,de ezek szerint nem csak én érzem azt,hogy ezt nem így kellett volna.

Jövő áprilisba lesz szavazás,egy x-el megköszönheted Viktornak,hogy ilyen rendes volt hozzád...

2021. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség lenne
2021. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
79%

#26 Miért kellene korlátozni az oltottakat? Ők nem lesznek betegek. Akik nem oltattak, azok meg azt mondják, ők sem lesznek betegek. Akkor miért kellene bárkit korlátozni? Aki akar, az oltat, aki nem, az nem.

Én oltott vagyok. Ha az oltatlan nem fél a vírustól, én miért féljek helyette?

2021. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 Tabbouleh ***** válasza:
100%
Miért törlik a kommentem:((
2021. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!