Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek szigorúbb...

Miért nincsenek szigorúbb szabályok a védettségi igazolvány nélkülieknek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 21:44
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
90%

Mert valójában a kormány is tudja, hogy az oltottak is ugyanúgy megfertőződhetnek és tovább is adhatják. Az embereket viszont zsarolni kell bizonyos kedvezményekkel, különben nem lesz 60-70% átoltottság, mert a lőtéri kutya se menne cirka 6-8-12 havonta dupla oltásra, ha nincs belőle + előnye. Maximum az idősek, és esetleg pár fiatalabb. Már most is lassul a regisztráció üteme.

3 ismerősöm halt bele az oltásba. Nekem nem kell egyik kotyvalék sem. Se az előnyök, se a legális tömegnyomor. Csak a munkahelyek menjenek rendesen.

2021. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
81%
33-t miért pontozták le? Már az sem jó, ha mindenki szabadon mehet, ahová akar? Most akkor mit akartok tulajdonképpen?
2021. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
74%
Nézd! Újra lehet gondolni ezt az egészet azzal az egyetlen egy apró feltétellel, hogy az általad kiagyalt szabályok betartását, ellenőrzését, szankcionálását egy személyben intézed országos szinten. Erre külön embereket nem fognak szerződtetni, abban az egyben biztos lehetsz! A magyar pedig kellően sunyi ahhoz, hogy már csak dacból is szívassa a honfitársait. Előtted a pálya!
2021. ápr. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
90%
Edzőtermbe eddig is lehetett menni sportolói igazolással de még azt se nagyon nézték tudok olyan hotelt ahol eddig is lehetett menni de papíron üzleti utazóként voltak feltüntetve és most is így fogják be engedni a hotelbe az embereket akiknek nem lesz igazolványa.
2021. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
72%
41-essel értek egyet!!
2021. máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
28%

#41

"3 ismerősöm halt bele az oltásba"


Az ilyen hozzászólásokról mindig a Gyalgogalopp jut eszembe.

Bedevir: Miből gondoljátok, hogy boszorkány?

Férfi 3: Engem gyíkká változtatott…

Bedevir: Gyíkká?

Férfi 3: De már elmúlt.

2021. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
90%

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy Orbán Viktor mit fog tenni amikor már nem lesz több jelentkező mert azt kizártnak tartom, hogy minden egyes érintett magyar állampolgár jelentkezni fog az oltásra. Szerintem akkor ki fog belőle bújni az igazi véresszájú diktátor.


A fentieket állítom úgy, hogy én már egyszer be vagyok oltva (április 6. és a második oltás napja július 6. AstraZeneca)

2021. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
90%
Őszig lehet jegelni a problémát, mert a két legfontosabb kérdést megoldotta. A járvány nyári szünetre megy az iskolásokkal együtt és kinyitottak a focistadionok.
2021. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
90%

"Több szórakoztató és kultúrális intézményről tudom, hogy nem fognak semmilyen igazolást kérni, mert nem tartják helyesnek a megkülönböztetést, plusz egy év kiesés után hülyék lennének bármilyen fizető vendéget elküldeni."

Ott a pont és ez tényleg így van, sok helyen a pincérek, kiszolgálók, munkatársak egyáltalán nem tervezik magukat beoltani. Továbbá sok helyen láttam, hogy ki fogják szolgálni az "oltatlanokat" is ugyanúgy. Egyszerűen annyira összedőlni látszik a gazdaság, hogx senki nem engedheti meg, hogy ez alapján szortírozgasson.

2021. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
82%
Én is ismerek egy valakit, az oltásba halt bele, vérrögök képződtek mindenhol a szervezetében. Ez igaz, nem értem miért kell az ilyen válaszokat lepontozni. És ez nem is olyan eitka amúgy, én egy 5000 fős községben lakom, tegyük fele fele van beoltva, abból egy ilyen eset, azért az elég sok.
2021. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!