Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bal oldal keleti vakcina...

A bal oldal keleti vakcina ellenesek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Őket inkább a vakcina biznisz smi zavarja meg hogy engedélyekkel nem rendelkező vakcinákkal oltanak. Ezt minden értelmes ember kifogásolja.
2021. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Mivel a baloldal az amcsi gyarmatosítók imádója, ezért logikus, hogy a keleti vakcinától hideglelést kapnak.
2021. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok baloldali, de nekem sem kell olyan vakcina, amit Szijjártó engedélyez, azzal a kijelentéssel, hogy máshol már oltanak vele.
2021. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Roppant egyszeru ... bal oldal nyugati oldalon van ... keleti vakcina viszont jobb felol erkezik (nem tudja a bal kez, hogy mit csinal a jobb).
2021. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hypno ***** válasza:
68%
Az ellenzék (és nem a baloldal) ellenőrizetlen (és nem keleti) vakcina ellenes.
2021. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

#5


Jobban nem lehetne megfogalmazni.

2021. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%

Ki a baloldal?? Aki amúgy balos vagy úgy balos, hogy nem fideszes??

Én jobbos vagyok, de nem fideszes. Szóval így nem tudom mennyire ér a válaszom. Sajnos mióta a fidesz jobbos azóta már mindenki aki nem fideszes az balos libsi. Vissza sírom mikor náciztak, az közelebb állt hozzám, na mindegy.

Én kínai vakcinát kaptam, nekem nincs ezzel bajom, de azt hozzá tenném, hogy én jelentkeznék gyógyszer tesztelőnek is ha úgy van, meg amúgy plazma donor is vagyok. Nem igazán idegenkedek semmitől.

Azt teljesen megértem, hogy sokan nem akarják felvenni azt a kínai vakcinát amit nem vizsgáltak be, de Orbán se azt mondta, hogy bevizsgáljuk, hanem azt, hogy minden vakcinát vizsgálat nélkül elfogadunk. Miért nem akarja megnyugtatni a bizalmatlanokat?? Azért, mert akkor nem tud mutogatni az ótás ellenes balódara meg Gyúcsányra, Sorosra és Brüsszelre. Pedig tényleg csak kicsi bizalom kellett volna, hogy többen elfogadják.

Plazmát is sokan emiatt nem mernek adni, mert nem bíznak benne, nem ismerik. Kell erről is ismertetés, szakértői vélemény. De az, hogy egy idős zavarodott nénit kiállít, aki elmondja, hogy tegyünk meg mindent hogy megfertőződjünk kórházba kerüljünk.... Majd kiáll és mondja hogy nagyon jó a kínai és az orosz is.

Nem tudom ki hogy van vele, de ha valaki a szemem láttára felenné a földről a kutygumit, majd ajánlana egy éttermet, hogy ott finom a kaja, nem igazán adnék a szavára.

Tényleg szakemberek kellettek volna a tájékoztatásra, nem ilyen szenilis egyének. Ezekben nem fog bízni az ember. Akiben egy kicsi kétség volt, abban megerősítette a kétseget a kormány azzal, hogy ilyen egyének közlik a fontos információkat, majd Orbán is mondja, hogy hallgassunk a szenilis vénasszonyra. Meg tényleg hogy bizniszt kellett csinálni a vakcinákból is....

Teljesen hiteltelenek, pont itt kellett volna határozottan fellépni és nem mutyizni, de nem bírják ki.

Én amiatt vettem fel a kínait, mert nekem mindegy, kicsit se voltam bizalmatlan a kínai technológia felé. De akiben egy kicsi kétely volt, azt megerősítették. Semmi köze ennek Gyurcsányhoz, Soroshoz, Brüsszelhez, a baloldalhoz vagy bármi máshoz. A saját kormyányunk okozta a bizalmatlanságot, a hozzánemértése és alkalmatlansága miatt.

2021. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Igen. A baloldalt az EU meg a nyugati gyarmatosító kitartóik dróton rángatják, ez tény, az EU meg politikai okokból keleti vakcina ellenes (meg azért az AstraZeneca ellen is ment a hangulatkeltés a brexit miatt). Érdekes, hogy a "nagyszerű" EU-s ellenőrzés nem tudta kiszűrni a Pfizeres meg az AstraZenecás vérrögképződést, aztán meg próbálták eltussolni, végül marginalizálva lett. Nem emlékszem, hogy lett volna baj a keleti vakcinákkal, azokat meg megrendelés szerint le is szállították, nem úgy, mint abba, amibe az EU is beszállt, aztán elkezdte a cég mindenkinek szállítani, csak az EU-nak nem.
2021. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Kezdjük azzal hogy a bal oldal jelenleg ellenzékben van. Nyilván nem azt teszi és nem is kellene mint a féldemokratikus országokban hogy lájkol minden olyan döntést amit a vezér hozott. Tudom hogy Orbán Viktor miniszterelnök úr ezt szeretné de ez nem így működik nálunk hál istennek.
2021. máj. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!