Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most komoly?

Ez most komoly?

Figyelt kérdés

[link]


Én kiégtem😂😂😂😂


Megnyitották a teraszokat itt 5 napja, megrohamozták őket hatalmas tömegek, erre megnyitják Szlovéniában is, a képek tanulsága szerint jóval szellősebben voltak az emberek, mint a budapesti életképeken, majd a kormánytévé beszól a szlovéneknek, hogy ki se alakult még sokaknál a védettség. Úgy, hogy pont itt úgy küldik a védettségi igazolványt, hogy a legelső oltás után elvileg 8 nap után megkapod, miközben még nagyon optimistán számolva is 2-3 hét kell, de sokan azt mondják, hogy csak a 2. oltás után 2-3 héttel. (Amúgy én csak a zöld kártya miatt adattam be magamnak, na mindegy.)


2021. ápr. 29. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Ott nem Dr.Orbán Viktor Mihály a miniszterelnök úr.

Ennek tudatában egyértelműen felelőtlenség.

2021. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen ez halál komoly.

Amit szabad Jupiternek,nem szabad a kisökörnek.

2021. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Az m1 már teljesen vicccsatornává züllött. Csak a legelborultabbak nézik.
2021. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Reméljük hogy komoly, mert viccnek azért nagyon durva lenne.
2021. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Benne van a cikkben is, ami az M1-en elhangzott, pedig a 444 nem arról híres, nem ragad ki kontextusból.

Szlovéniában jóval alacsonyabb az átolotottság.

Nálunk 40.1%, náluk 19.9%.


Kiégett aggyal tényleg nehéz ezeket felfogni.

2021. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tökmindegy hány százalék az átoltottság, a magyarországi teraszokon szerintem elég sok beoltatlan ember volt.
2021. ápr. 29. 20:26
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#6!


Tehát te most ezt mondod: Tökmindegy mit mutatnak a számok, neked van egy tényektől független véleményed és neked csak ez számít.

:D

2021. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Április 24-én megnyitottak a teraszok. A tömeges oltás a fiatalokkal a következő hét hétfőn indult. A teraszokon többségében 20-30 éves emberek voltak. Én is mentem volna teraszra, csak azon a hétvégén más programom volt, de jó lett volna sörözni egyet. S mivel nem vagyok koronahisztis, végre örültem volna annak, hogy van élet, ha meg megfertőződöm, bumm, megfertőződöm, ősszel valószínűleg amúgy is elkaptam, mert akiknél vendégségben voltam egy nap, este szóltak, hogy amúgy aznap egész nap nem éreztek se ízeket, se szagokat, csak aztán senki se ment tesztre, mert nem akart senki karanténba kerülni, kiesni (én tünetmentes maradtam). Ismeretségi köröm többsége ugyanígy gondolkodik, megkockáztatom, hogy a magyar fiatalok többsége is.


A teraszozók közül jó esetben is, ha be is volt oltva néhányuk, többségében csak első dózist kaptak, azt is csak pár nappal azelőtt a hétvége előtt. Én is április 22-én jutottam AstraZenecahoz, azt is csak azért, mert odamentem az oltóponthoz, és lepattanó vakcinából pont jutott egy. Különben még mindig sorban állnék, mert én ugyan a Sinopharmot be nem vállalom, az biztos. Hogy aztán meg izgulhassak, hogy az EU elfogadja-e utazáshoz, vagy nem.

2021. ápr. 29. 22:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint amikor pár hete lehozta az m1, hogy Belgiumban feltartóztathatatlanul tombol a járvány, miközben fele annyi beteg sem volt, mint itthon.
2021. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#7: Ha meg annyira azt mondod, hogy a teraszokon csak védettek, vagy szinte csak védettek voltak, akkor miért nem toporzékolsz, hogy a teraszokra is csak védettségi igazolvánnyal lehessen menni, ezt az igazolványt meg csak úgy állítsák ki, ha már a második dózis óta is legalább eltelt két hét? (Nem, én nem szeretném, hogy ez történjen, szerintem mindenkinek megvan a józan esze, hogy kockáztat, vagy nem. Saját felelősségre mindenkinek joga van élni.)
2021. ápr. 29. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!