Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ahogy múlik az idő egyre több...

Ahogy múlik az idő egyre több és komoly oltás mellékhatásra derül fény, és ezt nyíltan merik is vállalni az emberek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Rengeteg ilyen cikk van, ma csak ezt a kettőt láttam címoldalon.

Ahogy régebben volt pár médiaszemélyiség, akit megfizetett a kormány, hogy propagandát nyomja, oltani kell, meg nagyon vigyázz mert elkapod bárhol,még az utcán is ahol nincs körülötted senki, de azért féljél, manapság egyre több ismert ember, nyilatkozik, hogy mennyire súlyos állapotba került, az állítólagos, semmilyen csak nagyon enyhe melléhatást produkáló oltásoktól.

Érdekes nem?

Ezért nem akar sok ember ilyen szutykot beoltatni...



2021. márc. 25. 14:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%

Jaja nagyon durva, hogy több millió beadott oltásból 12-45 db komoly mellékhatásokkal bír, elkezdek rettegni, jaj jaj, szutyok jaaaj.

Szeded azért marékszámra a magyarok kedvenc cukorkáját az algopyrint ugye? :D Ja nem, te csak ezüst kolloidot meg perui kovaföldet hamikázol :DDD

2021. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%

Fölösleges ezekkel a mostani szarokkal beoltatni magad, mert pár hónap és már egy olyan mutáns fog tombolni, amin mutálódott a tüskefehérje.

Azt meg a mostani antitest fel sem fogja ismerni. Tehát szart sem fog érni.

Akkor meg minek kínlódni a mellékhatásokkal?

2021. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Eddig csak mesélték hogy van ilyen fajta ember mint 1. válaszíró!

De nem gondoltam volna ez lesz a leggyorsabb és először ír.

2021. márc. 25. 14:24
 4/30 anonim ***** válasza:
47%
Pedig nem írt butaságot az első. Ha elolvasod egy Algopyrin betegtájékoztatójában az összes lehetséges mellékhatását, eléggé meglepődnél!
2021. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%

#1


Jaja, nagyon komoly, hogy 7,7 milliárdból 120 millió meghalt a világon, az országban pedig a majd’ 10 millióból 19 ezer. Szarni kéne erre is a logikád szerint mert krva elenyésző adat.

2021. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
23%
Én nem tudom miért olyan hülye valaki, hogy azt hiszi, ha meg akarják mérgezni vagy becsippelni, akkor egy szar oltást választanak, amiért több mint egy évig kell könyörögni a türhő rettegő parasztoknak????????
2021. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%
Oltásellenes barmok :D Rettegjetek.
2021. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
36%

Most azon kell meglepődni, hogy egy gyógyszernek van mellékhatása?

Megsúgom, a sima tablettás C vitaminnak is lehet...

2021. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
17%
8-as igen, de attól nem rettegnek. Az oltásnak is lehet mellékhatása, attól összeszarják magukat Labant Csabi hívei :D
2021. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
33%

[link]

Kérdező, egy járványügyi szakember magyarázta el azt amit kérdezel egy riportban, én nem vagyok szakember, nem leszek pontos. A lényeg, hogy az első oltás megismerteti a szervezetet a vírussal, a második oltásnál már a szervezetnek lesz ellenreakciója emiatt magára az oltásra is rögtön. Ezért szokott gyakran a második oltás súlyosabb tünetekkel járni.

de alapvetően a védőoltás célja pont az, hogy a szervezetet megtanítsa arra hogy a vírus ellen dolgoznia kell és le kell győznie. Az oltások következtében leggyakrabban ilyen tünet jelentkezik, mint láz, helyi fájdalom, izomgyengeség, rossz közérzet stb. mint a betegség gyengébb változata. A kisgyerekeknél is teljesen természetes velejárója a kötelező védőoltásoknak hogy belázasodnak, nyűgösek lesznek utána egy napig.

senki nem mondott olyat hogy "semmilyen csak nagyon enyhe melléhatást produkáló oltások"-ról van szó. Azt mondták hogy ezeknek, mint MINDEN védőoltásnak, éppen úgy lehetnek esetenként súlyos következményei, de ezek ritkák. Sokkal ritkábbak mint a védőoltás nélküli betegségnél ugyanennek a kockázata. Ahogyan azt is mondták amit már előtte leírtam, hogy amit te rendkívül súlyos mellékhatásnak nevezel az teljesen megszokott és normális velejárója a védőoltásoknak legtöbb esetben.

2021. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!