Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A egész Pfizeres mutyiweboldal...

A egész Pfizeres mutyiweboldalas oltáskáosz arra ment ki, hogy nyithasson a törpe a Fradimeccs miatt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Amúgy semmiféle "Fradimeccs" nem nyitott ki.
2021. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Arra.
2021. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Ja....a felcsúti pocakos kihordta a raktàrból a cuccot, csak hadd menjen a foci...Istenem...focikaotikus diktatúra, fogyatékosoknak.
2021. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Focializmus.
2021. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Több dolog is közrejátszott

- Fradi-meccs

- az utóbbi napokban csak a Sinopharmmal oltottak első körben, és visszaesett a napi oltottak száma

- május 1., eseteg anyák napja és amúgy is jobban megérte a szolgáltatóknak, ha már nyithatnak, legyen meg nekik a teljes hétvége, ne csak a vasárnap (múltkor is szombatra esett az enyhítés)

- aki nem tudta igazolni, hogy a vakcinainfos regisztrációját már feldolgozta a rendszer, azt a legtöbb helyről elküldték, tehát nem volt elég reggel észbe kapni és regisztrálni, így aki eddig nem regisztrált, talán most kedvet kapott hozzá, így a regisztráltak megtorpant száma is új lendületet kaphat.


Akármennyire kaotikus volt ez az egész, én örültem, mert 4,5 hónapnyi regisztráció után végre kaphattam oltást, ráadsául olyat, amilyet szerettem volna (bár mást is elfogadtam volna, igaz, nem mindegyiket) Eddig is hiányoltam, hogy nem volt ilyen lehetőség, csak az, hogy kiszolgáltatottan vársz a háziorvos telefonjára vagy Cilike SMS-ére. Jó, elindult az időpontfoglalás 2-3 nappal korábban, ami jó, de eleinte csak a a kínaira lehetett jelentkezni.

2021. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolom. Egyszerűen bejelentették előre a nyitást szombatra. Máshogy nem lehetett elérni csak így. Nem gondolom hogy ez a fradi meccs olyan fontos lett volna.
2021. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Arra IS meg arra, hogy döngethesse a mellét a kartoncastro, hogy megvédett minket, na meg hogy a kínai, és orosz barátainak üzletet csináljon :)


A regisztrációs, vakcinainfo, meg a többi oltással kapcsolatos hírhedt, röhejes oldal egyébként a trendency online nevű cég terméke, amit felvásárolt a NER pár éve. Itt is van róla szó [link]

2021. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!