Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek tényleg van egy...

A Fidesznek tényleg van egy olyan szavazói rétege, akik mindenhogyan rájuk szavaznak, akármit csinál?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Van, mint ahogy minden pártnak van. Ám a valóságban ez a Fidesz esetében sem több és egy néhány százezres keménymagnál, szerintem téves kiindulópont sokakat csak azért elvakult fideszeseknek címkézni, mert a jelenlegi ellenzék még nem tudta sikeresen megszólítani őket.
2021. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Igaz ez minden pártra de az biztos, hogy a Fidesz nagyon rá tud csavarodni arra aki arra hajlamos.
2021. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos vannak!
2021. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
A burgonya ereje hatalmas!
2021. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Amíg Dovrev a másik lehetőség, addig még csodálkoztok rajta?
2021. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Van, de minden pártnak van.

Mondjuk az 1# es hozzászólóval nem értek egyet, nem néhány százezer az, hanem 1-2 millió...de nem véletlenül.

2021. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
#6. Persze, kétmillió ember, akik soha, semmilyen körülmények között nem szavaznának másra, még akkor sem, ha Orbánnak is lenne egy őszödi beszéde. Tudom, hogy lassan tizenkét év hatalom után ez így néz ki, de attól még hülyeség. Szimplán arról van szó, hogy a kisebbik rossz elve alapján a Fideszt választják elég sokan. Ennek megvannak az okai és aki csak addig jut el, hogy krumpli, az ne nagyon lepődjön meg, ha legközelebb sem az ő kedvencei fognak győzni.
2021. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

7# legalább tudnál írott szöveget értelmezni...én 1-2 milliót írtam, nem azt, hogy 2 millió.

Szerintem az lehet 1,2 millió is, de a valóságban inkább fixen 1,5 millió minimum...

2021. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy néz ki. Ez van "hataron innen, és túl", plusz helyben.
2021. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
persze. a hívők. nekik mindegy mit csinálna Orbán. Ha gyerekeket enne, önként felajánlanák neki a sajátjukat
2021. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!