Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetséges, hogy nem...

Hogyan lehetséges, hogy nem tolonganak százezren napi szinten a Sinopharm és az AstraZeneca oltásért úgy, mint a Pfizerért? Kell ennél nagyobb bizonyíték, hogy az emberek nem bíznak más oltásban, mint a Pfizer és Moderna?

Figyelt kérdés
Elég lenne innentől ezt a 2-t reklámozni, a többi szutykot senki nem fogja beadatni magának.
2021. máj. 3. 10:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%
"Öngyilkos az, aki 50 alatt azt beadatja magának" - azért ez erős túlzás, főleg férfiaknál a szövődmény esélye minimális. Ha valaki annyira fél, akkor lehet az oltás után pár nappal labort csináltatni egy magánszolgáltatónál, kb. 5000 forint (D-dimert kell nézetni)
2021. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
70%
10# az állatok elhullásával kapcsolatban van valami konkrét bizonyítékod, vagy ezt csak jó volt" bemondani"
2021. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
27 éves férfi vagyok, aki sportol. Nem lenne szerencsés futás közben egyszercsak összeesni a vérrög miatt.
2021. máj. 3. 10:41
 14/34 anonim ***** válasza:
10%

#12.Nézz cenzúrázott orvosi interjúkat amiben részletesen tájékoztatni a különböző vakcina technológiákról. Bitchute-t van, illetve van millió ezer független site.

Idehaza a mainstream médiában nem találni ilyet és nem is fogja senki terjeszteni mert azonnal törlésre kerül. Ez a sajtószabadság...

2021. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Koplárovics Béci ***** válasza:
56%

"Az Astra a fiataloknál sokkal nagyobb eséllyel okoz vérrögöt."


Aha. Mekkora esély van a mekkora ellen egészen pontosan? 250 ezer oltásból egy? Kb hasonló arány van spontán vérrög kialakulásra is.

"A negatív reklám is reklám!"

2021. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

De még annyit hozzátennék, nem vagyok oltásellenes.

Jó magam is mérlegeltem, utánaolvastam és eszerint döntöttem.

Mindegyiknek megvan a kockázata és ha már így van valóban, a legkisebb kockázattal járót választottam ami most talán a Sinopharm.

14-es voltam.

2021. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
10%

Alapvetően azt kellene biztosítani, hogy csak WHO/EMA által elfogadott, legalább igazoltan 70%-os hatékonyságú vakcinákat használjanak. Ezt követően pedig azt, hogy ezeket a vakcinákat világszerte elfogadják az utazásokhoz, és a szabad mozgás biztosításához.


Innentől, ha ezeknek megfelelne a Sinopharm simán beadattam volna azt is, de jelenleg csak az mRNS vakcinák azok, amiktől instant nem halok meg, de utazhatok az EU-ban.

2021. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
12%
Még egy hülye, aki fel nem tudja fogni, hogy Pfizer ennél többet akkor sem szállított volna le ezidáig, ha 1mrd darabot rendelünk. A kormány áthidalásként rendelt keleti vakcinákat, ha neked Pfizer kell, akkor várj arra, akkor neked semmi dolgod a keleti vakcinákkal, sőt, így még hamarabb megkapod a Pfizert, mert az az 1-2 millió keleti vakcinával beoltott nincs előtted a várólistán.
2021. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Hülye az, aki bevizsgálatlan keleti szarral oltatja be magát. Az, hogy itt Magyarországon Szíjjártó Pityuka azt mondta, hogy biztonságos, meg az aperitív törzs rábólintott, aligha lenne elég bizonyíték.
2021. máj. 3. 12:12
 20/34 anonim ***** válasza:
64%

Én hülyének gondollak téged, te engem illetve azt az 1-2 millió magyart, és a fél világot, aki bevállalta a keleti vakcinákat, ez így rendben is van. Köztem és közted annyi a különbség, hogy én nem akarom megtiltani neked, hogy azzal oltasd be magad, amiben bízol, te ezzel ellentétben viszont beleszólsz más döntésébe és felülbírálod azt. Nem azért hülyéztelek le, mert nem bízol a keleti vakcinában, az egy nézőpont. Az attitűdöd viszont, ami szerint buta az, aki nem úgy gondolkozik a vakcinákról, mint te, az arra utal, hogy hülye vagy.


Én is nyugati vakcina párti vagyok, és elintéztem, hogy mRNS-es oltást kapjak, de ettől még pl. sok ismerősöm vállalta be a nem mRNS-es de hagyományos technológián alapuló oltásokat is és én őket is megértem és ha interneten azt látom, hogy valaki kollektíven idiótázza azokat, akik más döntést hoztak, azt igenis lehülyézem.

2021. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!