Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az oltáselleneseknek...

Miért baj az oltáselleneseknek az, hogy pár étterem és egyéb vendéglátós szolgáltatás kinyit úgy, hogy a védettségi igazolvánnyal rendelkezők bent is elfogyaszhatják az ételt és italt?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt az volt a probléma, hogy szegény vendéglátósoknak nincs jövedelmük mert ki sem nyithattak.

Most, hogy végre kinyithatnak és próbálják maximamalizálni a profitjukat dögöljenek meg, mert követik a kormány által előírt szabályokat.



2021. máj. 4. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:

Akkor az is diszkrimináció ha valakinek nincsen pénze kifizetni egy szolgáltatást?

Ne legyen már kénytelen fizetni, ha nem akar!

2021. máj. 4. 16:51
 42/74 A kérdező kommentje:
Az is diszkrimináció, hogy pár dolgot pl. szeszes ital és cigaretta vásárlást korhoz kötnek. Az nem probléma?
2021. máj. 4. 16:54
 43/74 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, állatkertbe nem lehet menni, de lehet tömegközlekedéssel dolgozni járni akkor is, ha a munkád gyakorlatilag bárhonnan végezhető, de a főnökök ragaszkodnak a bejáráshoz a nyitás apropóján. Nem vagyok oltásellenes, pénteken fogok oltást kapni, de nem gondolod, hogy ez így egy kicsit nem következetes?
2021. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
30%

Megint terelsz!


Fizetnek téged?


Ha fizetnem kell valamiért, az nem kerülhet az életembe!

2021. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
15%

"Márpedig diszkrimináció, mert bizonyos szolgáltatásokért ne legyek már kénytelen beoltatni magam ha nem akarom!"

Ha te nem akarod, akkor nem mások diszkriminálnak téged, hanem te saját magad.

Jó hogy már nem az ellen tüntetsz hogy milyen jogon diszkriminálnak a vezetéstől, ha nincs jogsid...

2021. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, valami huszonéves agymosott NER-es lehet.
2021. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
18%

"Ha fizetnem kell valamiért, az nem kerülhet az életembe!"

Hogyne kerülhetne? Pl hullávasútért sem vagy hajlandó jegyet venni, mert ha balesetet szenvedsz, az életedbe is kerülhet?

2021. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:

A tömegközlekedést nem lehet beszüntetni mert összeomlik a gazdaság, szerinted hogyan jutnának az emberek A-ból B-be?


Ki terelt itt bármit is? Elkezdtél a diszkriminációról beszélni, én pedig folytattam.

2021. máj. 4. 16:59
 49/74 anonim ***** válasza:
32%
De ha nem ülök föl a hullámvasútra, azzal engem nem fognak kiközösíteni, hogy "fúj, ez nem hajlandó hullámvasutazni", te hülye állat, a kérdezővel együtt! Befejeztem!
2021. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
81%
43: A tömegközlekedés LÉTSZÜKSÉGLET, az állatkert nem.
2021. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!