Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen dolog ez, hogy a...

Jeffrey Spender kérdése:

Milyen dolog ez, hogy a kormány évenként kötelezően újítandó védettségi igazolványhoz köti a kijárást ?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 14:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Forrás?
2021. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a színházba és vidámparkba járás nem egyenlő a kijárással.
2021. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
71%

#1!


Lehet, hogy ausztrál kormányára gondolt.

Ott akár 5 év börtönt is érhet, ha valaki indiából utazik be.


A fotelforradalmárok meg egy igazolvány miatt rinyálnak. :)

2021. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
Konkrétan??
2021. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
83%

Ne mondd!!! Akkor én mit teszek naponta? Évek óta és évek múlva.

Egyébként igazolvánnyal vagy anélkül, már úgy fél év múlva sem leszel védett eléggé.

2021. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%

Nem igazolványhoz kötött a kijárás. Én pl csak olyan helyekre mászkálok ahova nem kell (mert nekem nincs) de így is elvagyok, nem érzem még kB.



Egyébként aljas dolog ehhez kötni bármit is. Ez nyilvánvaló.

De mi az hogy évente ujitandó? Egyszer megvagy és csá.

2021. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Nevetséges, hogy minden más vírus és társa ellen az Autoimmunizációban / Tüntetmentes lefolyásban bíznak, addig a COVID kapcsán meg a mesterségesen szított rettegés és hatalommal visszaélés megy, mint ez az Évente ismételt oltogatás.


Annak is mi értelme van, hogy magányosan a nádasban horgászni is csak védettségi igazolvánnyal lehet, este 11 után ?

2021. máj. 5. 14:55
 8/40 anonim ***** válasza:
40%

7!


Hallottál már fekete himlőről? Vagy hallottál már a gyerekkorban beadott oltásokról?

2021. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
52%

"Nevetséges, hogy minden más vírus és társa ellen az Autoimmunizációban / Tüntetmentes lefolyásban bíznak"


Jóbarát, ekkora f*ságot, honnen szedel-e? :D Van fogalmad róla, hogy hány védőoltást kapsz kötelezően életed során, ahol nem bíznak ilyen lefolyásban? És még ismétlőt is kapsz ám, bizony!

2021. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

#8 - 9:


Azokat egyszer - egyszer kapjuk kiskorunkban, nem pedig fiatal / felnőttkorunkban erőltetik, mint a COVID oltást, évente.

2021. máj. 5. 14:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!