Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap jelentik be, hogy...

Holnap jelentik be, hogy lesz-e iskola vagy nem? (a hülye normálatlan, megkeseredett emberek válaszára nem vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem érzem magam hülye normálatlannak de szerintem már most 100%, hogy menni fognak a nagyobbak is.
2021. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Kezdődik a pávatánc. :)
2021. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

"hülye normálatlan, megkeseredett emberek válaszára nem vagyok kíváncsi"


Akkor ne írj ki kérdést!

2021. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

"hülye normálatlan, megkeseredett emberek válaszára nem vagyok kíváncsi"


Pedig, hülye kérdésre, csak hülye választ lehet adni!

2021. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Félünk és fázunk

Gyurcsány Ferenc nem a királyunk

2021. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megint hozzák itt egy páran a magyar színvonalat. Elég szar lehet az életetek, ha annyit nem tudtok megtenni, hogy normálisan válaszoljatok.
2021. máj. 6. 12:39
 7/7 anonim válasza:
100%

Kedves előzők... :))

A kérdező jogosan írta oda hogy NEM kéri az olyan negatív emberek véleményét akik azt szajkózzák hogy a gyereknek menni kell,ha törik ha szakad. Orbán nem tud gondolkodni, nincs egy cseppnyi esze sem! Nem érdekli mekkora veszélynek teszi ki az embereket. Nos szerintem jogosan vagyunk felháborodva mi iskolások, mert nekem a családomban volt koronás és nem fenékig tejfel hetekig fetrengeni az ágyban! Énis elkaptam és hetekig fájt minden ízületem és ott tartottam hogy 17 évesen aligha tudok lábra állni. Nem kapták meg az oltást mert ott derült ki hogy koronásak, és így elküldték őket, mostmeg várhatnak megint hónapokig. (Abban meg nem hiszek hogyha valaki elkapta nem kapja el hónapokig, vagy nem lehet hordozó) Szóval nekem semmi kedvem nincs haza hozni a vírust csak mert vissza kell menni egy nyomorult hónapra mert Orbán Viktor a focimeccsekre izgul és emiatt ki kell nyitnia mindent. Remélem nem megyünk vissza!

2021. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!