Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is baklövés volt...

Szerintetek is baklövés volt a Fidesz múlt heti Pfizer kampánya?

Figyelt kérdés

Tudjuk mi volt a cél: hogy meglegyen a 4 millió, és mehessenek a stadionba szotyizni. Viszont ha azóta megfigyeljük a számokat, kb 4 nap alatt lett annyi beoltott, mint egyedül múlt hét pénteken. Ok: az emberek nagy többbsége, aki regisztrált, már be van oltva, aki még nem, az meg ezek után csak a Pfizerra vár, és most Orbánék úgy próbálnak zsarolni, hogy visszatartják a Pfizert, hogy sokan beadassák a kínai és az orosz csodaszert.


Mi a véleményetek az egészről?



2021. máj. 6. 23:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2021. máj. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem.
2021. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%

orbán a focimániás , de azért pár óra alatt elkelt az összes jegy :D a focimeccsek nézettségi rekordokat döntögetnek váélogatott szinten (igaz jók is vagyunk most , de azt llítani , hogy a népet nem érdekli a foci hazugság)

a másik. a sok halott. persze ez is csaka kormány hibája a szabályszegők, a maszkot nem hordók ,a dugiban csoportosulók még véletlenül sem tehetnek róla.. Én azt mondom olyan a kormányunk amiylen a nemzet, hűen tükrözi lehet hőbörögni de nem puccsal jutottak hatalomra az átlag magyar ugyanezt csinálná, szóval kérdem én , hol az önkritika?

2021. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Nem csak a meccs miatt "kellett" a 4 millió, hanem a vendéglátósoknak és a többi vállalkozónak is, hogy meglegyen a teljes hétvégéjük, ami ráadásul május 1. és anyák napja is volt.

Pár hét, és Pfizerből is több jön, mint ami még most kell, a Szputnyik így is elég jól fogy (szerintem lenne még rá igény, ha rendelnének még belőle), amióta lehet időpontot foglalni, az Astrát is egyre többen elfogadják (és a férfiak tényleg nyugodtan el is fogadhatják). Egyedül a Sinopharmból marad durva többlet, de azt meg oda lehet ajándékozni diplomáciai célból, sok ország annak is örül - meg az lehet, hogy tényleg jobban teszik, ha adnak 3. adagot is belőle, főleg az időseknek.

Az 100 ezer ember, aki meg ennek köszönhetően kapott, örült. Meg ennyivel is több most a beoltott.

(Szerintem csak az volt "gáz", hogy egyrészt éjszaka "inztézték", másrészt az érettségire fogták a dolgot, pedig a (nem előrehozott) érettségizők szinte kivétel nélkül betöltötték már a 18-at, sokan a 19-et vagy nyelvi előkészítős osztály esetén akár a 20-at is.)

2021. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
Muszáj volt bedobni a pfizert, mert a kínai szecsuáni szószt meg a szputnyikot, meg a vérrögképző astrát kevesen merik bevállalni, és kellett a 4millió beoltott, hogy mehessen a gömböc focimeccset nézni a sok zsarolható birkával együtt.
2021. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%

#15!


A tényeg téged sem szoktak megzavarni.

2021. máj. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Beadtam az Astrát/Amit úgy a nagy csak mi tudjuk mi a jó EMA is hitelesített/ s még nem haltam meg..Ahogy másik többszázezer honfitársam sem..Ahogy a világon másik milliók sem..Hamarabb fog rám zuhanni matematikai eséllyel a kinai űrhajó mint Astra vérrögbe hallnék meg..Hozzáteszem jelen pillanatban nagyobb eséllyel kapsz szívizomgyulladást a Pfizertől mint as Astráól vérrögöt..Csak érteni kell a matekhoz..
2021. máj. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!