Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kedves Orbán Viktor nem...

Ha kedves Orbán Viktor nem jelentette be hogy lesz-e vagy nem lesz iskola hivatalosan akkor tekinthetjük úgy hogy ő ezt már kijelentette és kész ?

Figyelt kérdés
Csak mert azért annyit tehetne hogy a rádióba megerősítse, vagy mondjuk ha nem kell akkor ezt elmondja mert akkor meg kell venni pár cuccot.. sokan mondják még most is hogy nem lesz, de nem tudom valószínű hogy csak hamis ábrándokat kergetnek mert hétvégén már úgysem jelenti be..
2021. máj. 7. 09:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Jól értelmezem,hogy most péntek van és még nem lehet tudni,hogy hétfőn lesz-e iskola?
2021. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Hogy kell valamit belemegerősíteni a rádióba? És ez milyen nyelven van? Ha román vagy, és csak töröd a magyart, az ottani híreket nézd!
2021. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igen igeen jól, bocsánat ha kicsit zavaros lett. Orbán kijelentette régebben hogy május 10-ig marad az onile utána meg hát szerintem illendő lenne bejelentenie hogy biztos-e mert sokan még mindig találgatnak meg írják hogy így úgy nem lesz..
2021. máj. 7. 09:21
 4/18 anonim válasza:
56%
Igenigen,jól értelmezted,de remélem vasárnap azért már képesek lesznek normálisan megmondani hogy 5-kor keljek hétfőn,vagy 8-kor:)
2021. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Már korábban elmondta, hogy május 10- től nyitnak az iskolák... mivel azóta ellenkezőt nem mondott még nyomokban sem, ezért nem értem, mit nem értesz.
2021. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ahjj nem vagyok román :D csak kicsit zavarosan fogalmaztam ezek szerint. Megerősíteni a rádióban> értsd: hogy megerősíti azt hogy május 10-én megyünk iskolába. Vagy ha nem akkor meg azt jelentse be. (Így értettem)
2021. máj. 7. 09:23
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, én is remélem! :)
2021. máj. 7. 09:25
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki lett adva a rendelet a közlönyben, hogy lesz.
2021. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

"megerősíti azt hogy május 10-én megyünk iskolába."


A múlt héten megerősítette srácok... azért kezdtek aztán aláírásgyűjtésbe is, hogy ne legyen iskola.

Most akkor mi a kérdés?

2021. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
#9 Aztán meg csodálkozunk hogy milyen az oktatás eredménye, mikor ilyeneket kellene tanítani, akik nem képesek azt az egyszerű dolgot megérteni, hogy ha 10-én nyitnak az iskolák akkor 10-én iskolába kell menni. Elvárná hogy újra meg újra elmondják neki amit a tanárai már tuti elmondták többször is.
2021. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!