Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kormány miért nem jelenti...

A kormány miért nem jelenti be, hogy lesz-e iskola jan 11. után ha már úgyis tudja? Miért lebegtetnek buborék kijelentésekkel?

Figyelt kérdés

Ugye dec 9-én bejelentettek hogy JELEN állás szerint (amely jelen állás mostanra kb 1 hónapos) megnyithatnak az iskolák. Amely egy nulla, egy semmi kijelentés mert a jelen állás 1 hónappal később totálisan jelentőségtelen lesz.

Tehát ez a mese habbal kategória.


A kérdésem: most (akár MA)miért nem jelentik be hogy nyitnak-e a sulik, igen vagy nem?

Nem lehet meg talán meg ha, meg ha így ha úgy..... hanem fixen. Igen vagy nem.

Mert azt nekem senki be nem magyarázza hogy most, pár nappal 11. előtt nem tudják hogy IGEN vagy NEM fixen?

Tudják azok, a döntés is megvan.


Miért nem közlik?


2021. jan. 3. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

tudják azok már, ez nem kérdés. miért nem közlik, na ez kérdés.

miben lenne más ha akár ma közölnék, mint ha jövő hét szerda-csüt közlik-nem értem.

2021. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PSPETI ***** válasza:
74%
Hogy tudjál mit kérdezni.
2021. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Miből gondolod, hogy tudják mi lesz egy hét múlva?
2021. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Miből gondolod, hogy tudják mi lesz egy hét múlva?"


Milyen 1 hét? 3 nap! MAx!

Naptár van otthon?


Jan 8. kormányinfó. Akkor bejelentik.

De amit akkor bejelentenek azt 1 nappal korábban (legkésőbb!! ) el is kell dönteni.

Az szerda.

Ma vasárnap van.

3 nap.


Te azt állítod ma nem tudják mit jelentenek be 3 nap múlva? UGYAN!!

2021. jan. 3. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ha ennyire biztos vagy magadban akkor miért írtad ki a kérdést? Felesleges itt hergelned magad.

Most is állítom, hogy nem tudja a kormány mi lesz öt nap múlva. rengeteget változhat a megbetegedések száma, amit még akkor se látok, ha belenézek a jósgömbömbe. Az iskolába járást vagy bejelentik vagy nem. Ráérsz még ezen agyalni. A kolisoknak elég ha szólnak csütörtökön. A határon túliakkal nem tudom mi lesz.


Válaszaid alapján kábé egy szinten vagy agyilag az alapítványi iskolás kérdezővel.

2021. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

"hogy nem tudja a kormány mi lesz öt nap múlva"


Én se értem az 5 nap hogy jön ki.

Az az 5 az vagy 3, vagy 7. De öt semmiképp.


". A határon túliakkal nem tudom mi lesz."


na erre nem is gondoltam.... mi van aki határon túli pl felvidéki vajdasági stb iskolás-kollégista?


nekik nem elég ha csüt péntek benyögik hogy lehet visszamenni a koliba!

2021. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kormányinfo január nyolcadikán az esti órákban lesz. Ezért bőven elég a január 8 reggeli adatok megjelenése után dönteni. Nekem így jött ki az 5 nap mert ma harmadika van. A határon túliaknak gondolom karantén lesz így aztán nekik is elég nyolcadikai időpont. Kolisokkal határon túliakkal gondolom megértőek lesznek az iskolákban.


Kérdező, hiába írsz másik fiókodból a stílusod (alapítványi iskolás hőbörgő) lebuktat.

2021. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Előbb tudni akarják, hogy hat a karácsony a fertőzésszámokra és ami fontosabb, hányan kerülnek újonnan kórházba.
2021. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!