Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP-re főleg kisebbségek...

Az LMP-re főleg kisebbségek szavaznak: zsidók, melegek, értelmiségiek, stb?

Figyelt kérdés
a kérdés nem provokáció, csak egyszerűen érdekel:)
2010. aug. 23. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Az értelmiség minden bizonnyal magasabban reprezentált a szavazóik közt az átlagosnál.
2010. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Nos, mivel az értelmiségiek szerintem is a kisebbség részét képezik, úgy gondolom igen. Meg mivel nincs zöld párt, talán ők állnak legközelebb ehhez az oldalhoz. Ezért én rájuk szavazok. (értelmiségi liberális)
2010. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Ez az, megvan a kulcs! Be kell jegyeztetni a melegeket és az értelmiségieket, mint "kisebbséget"! :P
2010. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem tudom, de nekem valami nagyon gyanús ennél a társaságnál. Na nem csak az, hogy a "mentsük meg a bálnákat" szlogennel ma egy politikai párt érvelhet, hanem valahogy az egész olyan aránytalan. A média tele van velük, de tulajdonképpen semmit sem mondanak. Megfigyelhető, hogy ha egy kérdésben vélemények alakulnak,ki, akkor a LMP-től mindig van, aki nyilatkozik és az benne is van a hírekben. Ezzel ellentétben a főleg a Jobbik , de más pártok is feltűnően el van hallgatva.

Figyeljétek csak meg !!

2010. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Igen, kisebbség szavaz rájuk. Ennek az az oka, hogy az LMP az SZDSZ utódpártja..tele liberálisokkal...arról meg hogy miért szerepelnek sokat a médiába van egy teóriám, de inkább nem osztanám meg, mert sokan provokációnak vennék...
2010. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem főleg igen, bár az "értelmiségiek" szavazatait nem mondanám ilyen egyértelműnek. Inkább közülük a liberálisok, és a bölcsészek. Én inkább a reálosok között mozgok (orvostanhallgató vagyok), és nem tudnék olyat mondani, aki LMP szimpatizáns lenne. Ebben a körben főleg Fidesz, és Jobbik szavazók vannak.
2010. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
biztos nagyobb ezeknek az aránya a szavazóbázisukon belül, mint a többi parlamenti pártnak, de hogy mekkora is ez az arány, azt nehéz megmondani
2010. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Kár, 13:50-es , mert én kifejezetten kíváncsi lennék arra az elméletre !
2010. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem értelmésigi nem szavaz olyanokra akik legalizálnák könnyü drogokat és bomlasztjáka társadalmat
2010. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem az utódpártja az SZDSZ nek, csak az SZDSZ-t támogató erők mögéjük álltak amikor látták hogy az SZDSZ nek vége.

Ez viszont már nagy baj, hisz pld egy Kókát kilehetne rúgni sec perc, de a támogatókat!


Néhány év, és ugyan olyanná silányulnak.

Csak pénz meg a pénz, a többi meg megvehető! " pénzért"

2010. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!