Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP-re főleg kisebbségek...

Az LMP-re főleg kisebbségek szavaznak: zsidók, melegek, értelmiségiek, stb?

Figyelt kérdés
a kérdés nem provokáció, csak egyszerűen érdekel:)
2010. aug. 23. 13:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
Én sejtem kikre gondol.
2010. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
h
2010. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hisztek még abba, hogy bármelyik párt is a közös szebb jövőnk érdekében alakult? ...bass zzd ki babám a szemem...
2010. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Ezt azért szeretem. A liberálisok pusztán a politikai hovatartozásuk miatt "értelmiséginek" tartják magukat, de azt nem értik meg, hogy a végbélnyílás output periféria, a drogok károsak (hiába gúnyolódnak a "drogrosszértem"-mel, látszik hogy csak a rajzfilmek szintjén vannak), a gyerekgyilkosságért lelkesen csaholnak, de a gyilkosok halálbüntetését ellenzik. Na, ez az értelmiség. Ezért tartunk ott, ahol.
2010. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

[link]

bazzeeeg meghalook XD :D

2010. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a b uzik és az ''értelmiség'' nem kisebbség. A karvalyokról meg nem is beszélve...
2010. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az alkohol a világ 2.legnagyobb drogja,mégis legális.

Nehogy azt gondold,hogy bárkit is érdekel,hogy te hogyan bomlasztod az egészségedet.

2014. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!