Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek reális, hogy a...

Szerintetek reális, hogy a Jobbikot főleg a gyári munkások, földművesek támogatják, az LMP-t meg az egyetemisták és értelmiségiek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 10:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
41%
Tekintve, hogy a jobbik egy komolyabb szakértők nélküli, érzelmi alapon politizáló párt, így értelemszerű, hogy az alacsonyabb iskolázottságúaknak tudnak imponálni. Az lmp esetében pedig azt mondanám, inkább azért kaptak szavazatokat, mert "sötét ló" voltak, alig ismerték őket.
2011. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

"hogy az alacsonyabb iskolázottságúaknak tudnak"

A parlamentben nekik van egyedül olyan jelöltjük akinek nincs értségije.

2011. jan. 24. 10:58
 3/45 anonim ***** válasza:
70%
Nem értek egyet. Hogy saját példát említsek, a Jobbikban ott van Dr. Gyenes Géza, akit a legjobb egészségügyi szakértőnek tartok az egész parlamentben. Itt az orvosin pl. nagyon sok jobbikos van, mert sokaknak imponál, hogy végre van egy párt, aki nem elzavarni akarja itthonról az orvosokat, hanem támogatni, és hogy meg akarja védeni a kisebbségi támadásoktól (már az orvostanhallgatóknál is a gyakorlatokon mindennaposak az inzultálások). Egyébként sok TTK-s ismerősömnél is tapasztalom, hogy általában jobboldaliak. Viszont a BTK-sok legtöbbje erősen liberális vagy baloldali.
2011. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
67%

lmp be ott van terry black őt jelöltették polgár mesternek

neki milyen végzettsége van?

én mint főiskolai hallgató szintén jobbikos vagyok


inkább úgy lenne a helyes hogy a Jobbik szavazóbázisa a 18-30 év körüliek vannak többségbe

2011. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
73%

Én inkább másként közelíteném meg a kérdést Jobbik szavazatot nagy többségében keleten főleg vidéken szerezte ahol az emberek ugymond parasztok egyszerű munkások a jobbik programja is erre épül szegények védelme cigányok megfékezése És a vidéki embereknek ezzel van a legnagyobb problémája.

Egyetemisták ugymond értelmiség főleg városban élő ficsurok el sem tudják képzelni milyen az élet vidéken el vannak kényeztetve tul jó dolguk van nem tudják milyen ha összeverik nagyszüleiket elopják mindenüket ezeknek az embereknek túl szélsőseges a jobbik elkényeztetett f*szfejek így persze csak ilyen szdsz klón b*zi párt imádat maradt nekik

2011. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%

Egyetemet végzett informatikus vagyok, és - bár "jobbikos" nem vagyok - ők állnak hozzám legközelebb jelenleg.


Az LMP meg az mszp után a legunszimpatikusabb, bár vannak kérdések, amiben egyetértek velük.

2011. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
76%

nem csak vidéken sz@r a helyzet

itt Komárom-Esztergom megyében is tarthatatlan


bár itt a bánya miatt eddig szoci fellegvár volt sokan átpártoltak a fideszhez így lett fidesz


de a fiatalok nagy többsége jobbikos

2011. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Főiskolás vagyok, Budapesten élek és a Jobbikra szavaztam. És ezt azért tettem, mert mélyen átérzem azoknak a vidéki embereknek a helyzetét, akiket az általunk eltartott kisebbségünk folyamatosan és bűntetlenül meglophat és bántalmazhat.
2011. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
84%

Az LMP-ét a homokosok meg a magukat értelmiséginek tartók támogatják (egyébként nem azok)!


Lehet Majd Popsiba!

2011. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

"nem csak vidéken sz@r a helyzet

itt Komárom-Esztergom megyében is tarthatatlan

"


Most akkor mi számít vidéknek?

Eddig azt hittem hogy van pest meg van vidék


Másrészről meg egyetemista vagyok, és egy LMP-szimpatizánst ismerek. Vannak jobbikosok sokan, fideszesek kevesebben és olyanok vannak a legtöbben akik senkire se tudnak szavazni.

2011. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!