Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győr, Sopron, Székesfehérvár,...

Győr, Sopron, Székesfehérvár, Kaposvár azért fideszes városok, mert ott alacsony a digitális lefedettség, így az emberek csak a közmédiákhoz jutnak információkhoz, meg azért, mert sok a közmunkás, akiket lehet zsarolni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen, minden fideszes csak azért fideszes, mert mindent elhisz a közmédiából, ellentétben a nagy értelmiségi baloldal "független" hírforrásokból tájékozódik.
2021. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbb "értelmiségi" ilyen humán tárgyakat végzett emberke, aki egyébként semmivel nem áll az átlag felett, ha észről van szó. Akiről tudom, hogy sokkal intelligensebbek, mint én vagy az átlag és ilyen jogi meg történelem végzettségűek, azok meg pont, hogy keményvonalas Fideszesek.
2021. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, én véletlenül fehérvári vagyok, és tehetsz egy szívességet.

Nagyon utálom a Fideszt, de el kell ismerni, hogy Cser-Palkovics nem rossz polgármester, viszonylag ritkán hőbörög vállalhatatlan dolgokat az országos médiában, szóval még csak nem is megosztó egyéniség. Ha ilyen emberekből állna a párt többi része, sokkal szimpatikusabbak lennének.

Dézsy Győrben kifejezetten jó arcnak tűnik.

Hogy Szitán mit esznek a kaposváriak, mondjuk azt én sem értem.

2021. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
"de el kell ismerni, hogy Cser-Palkovics nem rossz polgármester," Az országgyülkési választásokon is nyer Székesfherva´rona fidezs, nemcsak az önkormányzatin
2021. máj. 8. 17:11
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Én soproni vagyok, de már nem ott élek. Azért Fideszes a város (bár a valós erősviszonyok inkább 55-45 körül lehetnek Fidesz-ellenzék), mert nagyon erős a belterj a helyi gazdaságban, munkahelyeken, amire már több évtizede rátelepedett a helyi "jobboldali" politika. Én könnyen pattogok itt Budapesten, de szüleim, mielőtt nyugdíjba mentek, ha elkezdtek volna aktívan a baloldal mellett politizálni, másnap már nem lett volna munkahelyük. Nyilván, akik Ausztriába járnak dolgozni, meg eleve jól beszélnek németül, azok kevésbé függenek ettől.
2021. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem, semmi baj ott a digitális lefedettséggel, a fejlettebb magyarországi régiók hagyományosan a Fideszt támogatják. A proli, lecsúszottabb régiók szavaznak proli pártokra, attól várva csodát (ami persze elmarad) Ezekben a régiókban alacsony a munkanélküliség is, itt sikeres emberek laknak, akik nem szeretnék, hogy egy proli kormány agyonadóztassa őket.
2021. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Kedves #3-as, Győrből üzenem, hogy Dézsi egy farok, és akkor finoman fejeztem ki magam.

Kedves kérdező, a képlet bot egyszerű. Ha jól megy a szekér, akkor nem szokták leváltani a vezetőséget. Függetlenül attól, hogy nem a városvezetés érdeme az, hogy jól megy a szekér. Se nem Dézsin, se nem Borkain múlik/múlott az audi eladásai. És, ha más vezetőség lenne, az sem befolyásolná ezt. Mégis, ha jól mennek a dolgok a lakosok a város vezetőit jutalmazzák hűségükkel, és ha szarba kerül(ne) a város külső okok miatt, akkor is a polgármesteren csattanna a népharag.

2021. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Soproni ismerőseim azon része a legfideszesebb sokszor aki megkeresi az 1500-2000 euroját a határ túloldalán aztán szerinte itthon minden a legnagyobb rendben.
2021. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

A lakosság 70% egy szociális jajongó, teljesen mindegy ki van hatalmon, ha kiutalnának mindenkinek alanyi jogon új S Mercit, másnap mind hisztizne, hogy az lehetne egy Bentley is...teljesen mindegy, hogy Fideszes vagy akármi...


A Sopronba költözött ausztriába csicskának járó gyökerek, meg csak mutogatják magukat a hasonszőrű otthonmaradottaknak, hogy ők aztán hú de megcsinálták magukat fidesz ide oda...amúgy mivel nagy részük be sincs jelentve, egy szavazókörzet van nekik kijelölve, amit ember nem áll végig szavazáskor...

2021. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
17:41: farok? Ezután a kakasos akció után is? Kilóra megvett. :)
2021. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!