Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na mit szóltok ehhez a szlávik...

Na mit szóltok ehhez a szlávik kinyilatkozáshoz? www.youtube.com/watch?v=pk7i57eL4vY&t

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Szokásos gődény-imádó, kontextusból kiragadott, félremagyarázott oltásellenes poszt.
2021. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Uncsi. 0/10
2021. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Aztamindenit, erre innom kell egy sört.. mondjuk amugy is
2021. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Ezt mindenki tudja. Értelmes ember ezért nem oltatja be magát.
2021. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok gődény imádó.egyszer néztem meg az internetes oldalát és ennyi.

amúgy én csak sokkolódom azokon az embereken akik fennen hangon hirdetik hogy nekik csak a pfizer kell!milyen lelkesek a kisérleti anyag iránt..hát ő dolguk.nekem meg egyik oltás se kell.

2021. máj. 9. 12:26
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

5

Az össze oltás csak úgy kapott engedélyt a WHO-tól, hogy vészhelyzetben bevethető, tehát boldog béke időkben ilyen hulladékokkal nem olthatnának. De meg is látszik, soknak súlyosabb mellékhatásai vannak mint amit a covid okozna.

2021. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Sokat mond az is, hogy a youtube videónál ki vannak kapcsolva a hozzászólások.

Ezt a csávót szétszedték volna apró atomokra...gennyes rohadék.

És még ezek mondják magukat orvosnak, hogy élő embereken kísérleteznek.

2021. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6.os. hát igen,már egy rakás ember meghalt az oltásoktól,plusz betegek lettek tőle.komolyan nem értem miért nincs egy csomó emberben egy kicsi félelem se avval kapcsolatban hogy ez az egész téma valahol nem kóser. bár végülis..pár hónapja néztem az m1-csatornát 1 órán keresztül délelőtt.olyan brutál virusozás ment folyamatosan hogy belefájdult a fejem szinte..aki ezt nézi az tényleg bezavarodik..
2021. máj. 9. 12:33
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

8

Sokan bedőlnek a propagandának. A kormányok a gyógyszergyártók markában vannak, emiatt a csapból is az folyik, hogy adasd be magadnak mert milyen jó lesz az neked. Undorító.

2021. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Az EMA sajat dokumentacioja szerint ez gyogyszerkiserlet. Majd 2023-ra dataljak a veget amikor eldontik kapnak e rendes engedelyt is. Addig mindenki onkentesen vesz reszt benne. Szlavik itt csak ezt a tenyt mondta ki, miert is kellene hazudnia??
2021. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!