Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 28 évesen miért nem kaphatom...

28 évesen miért nem kaphatom meg azt az oltást, amit én szeretnék?

Figyelt kérdés
Egyedül a Modernát és a Pfizert tartom szimpatikusnak. Emellett ez a 2 vakcina, amiről a legkevesebb negatívumot lehetett hallani, utazni is lehet majd vele, biztonságos is és az EU is elfogadta. A környezetemben mindenkit beoltottak Pfizerral, most a kis tiniket oltják, hogy mehessenek bulizgatni. Miért van az, hogy bár van elegendő Pfizer az országban (2x annyi mint Szputnyik) mégsem tudok rá időpontot foglalni, és lehet még hetekbe, hónapokba telik, míg hozzáférek. Pedig decemberben regisztráltam. Így az igazságéretem is azt mondja, hogy lassan hozzá kéne már férnem.

2021. máj. 11. 16:03
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Valoban, holnap megy a kiscsalad :)
2021. máj. 13. 13:51
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
En is decemberben regisztraltam. 32 éves vagyok. Egy hónapja kaptam már oltást. Nem pfizert. De! Azt azért hozzáteszem, hogy legalább! 4 embert ismerek szinten 20-40 között, akik protekcióval megkaptak a pfizert. Nem sajnálom tőlük, mert engem pont hidegen hagy a pfizer, de az azért ordas nagy kamu, hogy az kapja aki nem kaphat mást. Maradjunk annyiban, itt is játszik a korrupció meg a ki-kit ismer.
2021. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
22-es az hát.. Nekem is 30-as korosztályból nem egy ismerősöm van, aki pfizert kapott és betegsége nincsen. Én sem irigylem tőlük csak akkor én is szeretnék már. De talán jövő héten eljön az én időm is.
2021. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23 ezek szerint nem ismersz elég “jó” embereket. Sajnos ma ez van. Sajnos minden fronton.
2021. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!