Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 28 évesen miért nem kaphatom...

28 évesen miért nem kaphatom meg azt az oltást, amit én szeretnék?

Figyelt kérdés
Egyedül a Modernát és a Pfizert tartom szimpatikusnak. Emellett ez a 2 vakcina, amiről a legkevesebb negatívumot lehetett hallani, utazni is lehet majd vele, biztonságos is és az EU is elfogadta. A környezetemben mindenkit beoltottak Pfizerral, most a kis tiniket oltják, hogy mehessenek bulizgatni. Miért van az, hogy bár van elegendő Pfizer az országban (2x annyi mint Szputnyik) mégsem tudok rá időpontot foglalni, és lehet még hetekbe, hónapokba telik, míg hozzáférek. Pedig decemberben regisztráltam. Így az igazságéretem is azt mondja, hogy lassan hozzá kéne már férnem.

2021. máj. 11. 16:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%

#10 Mi a hazugság abban amit a kettes írt?

Egyedül a pfizernek van tanúsítványa a 18 év alattiak oltásához.

Gyerekkorodban megkapott védőoltások pontosan olyan technológiával készültek, mint az orosz és a kínai vakcina - mivel épp az a lényeg hogy a pfizer az új technológia, amivel eddig nagy tömegeket sehol nem oltottak.

Az is igaz hogy túlélted, hiszen nem haltál bele a gyerekkori védőoltásaidba. Szóval hol a gond?

2021. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20%

8:

“ Na es ha többfajta vakcina van miért fogadjam el rogton az elsot?”

Van 3 fele is amit online foglalhatsz. Ezek neked mind sz*rok, csak a Pfizer a jó? Inkább csak az a probléma, hogy nem akarsz te kilógni a sorból, és ezt tartod menőnek. Ideje felnőni.

2021. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

#11

Az, hogy kiktől vettük a vakcinákat, az a hazugság.

Arról nem beszélve, hogy nálunk ebből nem igazán cikkeztek, de a szlovákok pont bevizsgáltatták az orosz vakcinát és nem az volt benne, aminek hivatalosan benne kellett volna lennie.

2021. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#13 Már mitől lenne hazugság? Mi ez a baromság?

Mit vettek és kitől? Egy szó sincs ilyenről a 2-ben.

2021. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

#14

Rip szövegértés.

"Gyerekkorodban is orosz oltással oltottak"

Az az orosz oltás valahogy az országba került. Az oltás venni szokás, nagyon okos.

2021. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#15 ÉS? Mi ebben a hazugság? Írta hogy hol és ki vette? Nem írt semmit róla. Orosz oltással oltották a gyerekeket nálunk? Igen. Mint a gyermekbénulás vagy a kanyaró oltása. Ma már ezek is jobbára nyugati importból jönnek. Mit kell baromkodni?
2021. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Ugyanerre a kérdésre keresem a választ... Csak 2 évvel idősebben.. Pluszban én el sem érem a háziorvosomat..
2021. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Mától 144 ezer regisztrált foglalhat Pfizer-ra.

Jövő héten meg szerintem bárki.

2021. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha valóban decemberben regisztráltál, kérhetsz Pfizert.
2021. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Nekem még nem adta fel, igaz én április 2.-én regisztráltam. De akkor a jövő hétben reménykedem.
2021. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!