Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az oltottak tényleg bíznak...

Ha az oltottak tényleg bíznak a vakcinában, miért kell félniük az oltatlanoktól?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi értelme van a megkülönböztetésnek, ha az oltottak eleve is bíznak a vakcina hatékonyságában, tehát ők elvileg nem kaphatják el. (Az, hogy gyakorlatban mi a valóság az más, én csak a propagandát olvasom fel.)

2021. máj. 14. 00:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
61%

Ez nem igaz, minden tájékozott ember tudja, hogy nincs 100%-os védelem. Az oltás inkább csak a betegség sikeresebb legyőzését segíti, azt nem garantálja, hogy soha nem is fertőződsz meg. És az, hogy valaki legyőzi a fertőzést, és nem hal bele, az nem azt jeenti, hogy nem is fog szenvedni a hosszú COVID káros hatásaitól.


A propagandád hazugságon és félevezetésen alapul.

2021. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
31%
Mert kinyúvadnak amint meglátnak egy oltatlant.
2021. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
54%
Személyesen nem félek tőlük, viszont nem tartom helyesnek az eü terhelését, egy újabb hullám esetén egy újabb bezárást, ami mindenkit terhelne mentálisan és anyagilag is. Nem tetszik, hogy diszkriminációnak érzik azt, hogyha én megtettem wzt a dolgot, és mi oltottak szinte tutira nem fogjuk egymást tömegesen fertőzni, akkor ne mehessünk szórakozni. Inkább akkor szerintük senki, hát igen dögöljön meg a szomszéd tehene is.. meg a diszkrimináció. Miért is? Mindenkinek megvan a lehetősége beoltatni magát ingyen. Jogosítvány pénzbe is kerül, mégse diszkriminatív..
2021. máj. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem félnek...

Azért van megosztva a társadalom, mert az oltatlanokban a vírus mutálódhat, legalábbis nagyobb eséllyel...amúgy ez az egy indokot tudok mondani, erre a diszkriminációra

Amúgy nem veszem fel az oltást, mert tesztelni is pénzért tesztelnek, rám sem néznek, de beadják a kísérleti fázisban lévő vakcinát... Hát kösz, de nem!

Az orvos sem tudja azt mondani, hogy igen, ez a vakcina rád nem jelent veszélyt, sem rövid távon sem hosszú távon!

És nem, nem vagyok oltás ellenes! Covid oltás szkeptikus vagyok!-ha már valamilyen jelzőt akartok rám mondani😁

2021. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
62%
4es: a világon semmilyen gyógyszerre vagy egészségügyi beavatkozásra nem lehet kimondani, hogy az semmiféle veszélyt nem jelent számodra. Ilyen alapon semmilyen gyógyszert nem lehetne szedni, és semmilyen műtétet, még egy foghúzást sem lehetne elvégezni.
2021. máj. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
13%

Mert az oltatlanok megfertőződésük után feleslegesen terhelik az egészségügyet, lefoglalva a kapacitásokat az önhibájukon kívül megfertőződettektől, akik körében emiatt nagyobb lesz a halálozás.


Részemről az oltásellenesek halálhörgését élőben kellene közvetíteni minden rádión, hogy mi normálisok fetrengve röhöghessünk azon, ahogy élőben levegőért kapkodnak.


De nem csak mi és ők vagyunk, az ő debilségük az egész társadalomnak, az egész világnak kárt okoz.

2021. máj. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
28%

Senki sem tudja, hogy egy új mutáció ellen véd-e a bármelyik vakcina.

Az oltásellenesek potenciális vírustenyészetek. Nem csak mennyiségben, hanem mutációkban is.

Nem azért oltattam be magam, mert személy szerint félek a fertőzéstől, hanem tudok, hogy csak így lehet véget vetni a járványnak.

2021. máj. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 mindentudó99 ***** válasza:
62%
Félek tőlük mint a leprásoktól.
2021. máj. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
33%

Szerontem olvasgass kicsit a témában. Kanyaró és tbc ellen is oltva vagyunk, mégis előfordulnak megbetegedések, főleg a keleti határ mellett, ahonnan behurcolják románok, ukránok. Oltva is megbetegedhetsz, de egyrészt kevésbé súlyos, másrészt az átoltottság miatt nem alakul ki járvány.

Ehhez azpnban az 50% nem elég.

2021. máj. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
43%
Mert ezt írta a pánikkeltő média, és ők gondolkodás nélkül bármit elhisznek. Ha nem így lenne, eleve nem is oltatnák magukat.
2021. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!