Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hogy fog szerepeln...

Szerintetek hogy fog szerepelni a Jobbik az örkormányzati választásokon?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy jobban, mint áprilisban?
2010. aug. 23. 20:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%

00:52


"csak most kezdődik a párt élete, szóval majd legközelebb"


A jobbiknak mindig csak "most kezdődik" az élete, mert ők az "új erő".


Az ne zavarjon senkit, hogy a Jobbik társadalmi szervezetként 11 éve létezik, pártként pedig 7 éve.


2014-ben, amikor a Jobbik kiesik a parlamentből, a jobbikosok még mindig azt fogják mantrázni, hogy "ahhoz képest, hogy ez egy épp most megalakult új párt, ez a 4,5% egész jó eredmény" :)))))

2010. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Tartani fogja vidéken magát szerintem, de Budapesten nagyon rosszul fog szerepelni.
2010. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Északon tarolni fog,többi helyen sz.rul.De az északon tarolni fog alatt azt értem,hogy lesznek olyan városok(pl.Tiszavasvári),ahol abszolút többségre is számíthatnak.
2010. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 ICH BIN ***** válasza:

hát szerintem változó vidéken jobban fognak szerepelni pl.keleten és északon esetleg még délen de a Dunántúlon eléggé gyengén fognak szerepelni és Bp.-n is gyengén fognak szerepelni esetleg még Somogyban és Tolnában,Zalában szerepelhetnének jól


és a fegyveres harc szinte minden szélsőjobb oldali szervezet,párt melléjük állna pl.64 vármegye,nemzeti arcvonal,nemzetőrsereg,véderő,betyársereg,nemzeti forradalmi párt,nemzeti munkáspárt,NS front,(lehet hogy vannak még más szervezetek is de jelenleg csak ennyit tudok fel sorolni)

2010. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Fegyveres ellenállás? xD Hahó, ébresztő! A Jobbik tiszteli a demokráciát és a parlamentarizmust. A Gárda lényege a közbiztonság növelése, javítása nem pedig a rendbontás.
2010. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel, hogy még van 10% jobbikos, amikor elindul a fegyveres ellenállás. Vagyis 10% jobbikos próbál fegyveresen harcolni 90% nemjobbikos ellen."



Aha.. hihető.. és hány fidderest vagy MSZPst láttál te már harcolni a tüntetéseken? He?

2010. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szóval a valós arány kb. 2-3% jobbikos harca 0% nemjobbikos ellen.
2010. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
a multkori választásra 2/3ot mondtak, de minimum győzelmet, most már semmit se mernek mondani:)
2010. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából úgy fog teljesíteni mint áprilisban, kicsit rosszabbul, mert ahogy látom az önkormányzati választás inkább a nagyobb pártoknak kedvez (amiből 1 van jelenleg Magyarországon). Amúgy ahogy olvastam h a Jobbik új párt arra azért nekem is eszembe jut h 2003 nem olyan most volt és ha jól emlékszem már a korábbi választásokon is indult a MIÉP-pel közösen.
2010. aug. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

tegnap 21:03


Hányszor láttál olyat, hogy a hős bátor jobbikosok legyőzik a rendőrséget?


Én csak olyat láttam, hogy a pincérruhás hősök ülnek egy téren, és bután bámulnak maguk elé összekapaszkodva, miközben a rendőrök kényelmesen ütlegelik, aztán szépen összegyűjtik őket, mint a cserebogarakat :))))


A hős gárda meg a bátor jobbik az ő fegyveres ellenállásával :))))

2010. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!