Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, titeket zavar,...

Fideszesek, titeket zavar, hogy Dr. Orbán Viktor Mihály nem beszél angolul?

Figyelt kérdés

Aki azt mondja, hogy "no migrants more in, those who are in should bring back" az nem beszél angolul, ez legfeljebb a részeg mexikói bevándorló szint. [link]


Vagy titeket csak Karigeri zavar? Kérdés, hogy az ő középfokú nyelvtudása hol van a mexikói migránshoz képest [link]



2021. máj. 15. 10:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Engem kicsit zavar. Egy mezei diplomához szükséges középfokú nyelvvizsga, tiszta röhej hogy egy ország miniszterelnöke ne tudjon idegennyelven beszélni legalább középszinten.
2021. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
33%
Jól van az.Ossza a segélyt ez a lényeg.
2021. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
37%

Kérdező. Orbán Viktor megtanult angolul. Elhiszem, hogy be tudsz rakni évekkel ezelőtti néhány mondatos megszólalásait, de tessék, itt egy tavalyi:

https://www.youtube.com/watch?v=MIyN0Gfc7wM

Ő megtanult ötvenvalahány éves kora ellenére angolul. Karigeri 20 éve kapott diplomát. Azóta 5 nyelven is megtanulatott volna beszélni, mégsem tette. Ez nem zavar téged?

Az hogy hazudsz, nem zavar téged?

2021. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%
Orbán idején a diplomához nem kellett nyelvvizsga. Karigerinél igen. Orbán már idősödó, kezdődő demenciás. Karigeri még fiatal, javakorabeli
2021. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
36%

Bár Karácsony Gergely tudna úgy angolul, mint Orbán Viktor.

Karácsony szerintem a diplomáját is jogtalanul szerezte, és tanított adjunktusként, de majd hamarosan kiderül... akkor majd tárgyaljuk újra 🤗

2021. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező most arra kényszerítesz hogy bevédjem Orbánt...

https://www.youtube.com/watch?v=cMQzviqFH28

A te videód két mondatból áll, az enyém...

2021. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy fideszesek nem érteni angol, de ezzel a produkcióval nem menne neki a középfokú nyelvvizsga.
2021. máj. 15. 11:33
 8/31 anonim ***** válasza:
47%
Engem zavar, fideszre szavaztam de egy vezető politikusnak anyanyelvi szinten kéne beszélni a világnyelvet.
2021. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%

"Hármaska, te amúgy beszélsz angolul, és belehallgattál ebbe? Igen szórakoztató... De középszintnek nem nevezném."

És kifejted amúgy, hogy miért nem neveznéd középszintnek? Mert én nyelvésztanulóként mindenféle politikai szimpatia nélkül is azt mondom, hogy tárgyalóképes angolja van. Az akcentusán van javítanivaló, de anyanyelvi számára is érthető.

2021. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
42%

Orbánnak nem tökéletes kiejtése, de még így is sokkal jobb, mint a legtöbb friss diplomásnak. A fiatal diplomások nagyon bátran és folyékonyan beszélnek angolul, de borzasztó a kiejtésük.

Orbán már az ösztöndíja előtt beszélt angolul, mert feltétel volt a kiutazásához.

2021. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!