Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnatok esz ervekkel...

Hogyan tudnatok esz ervekkel meggyozni azokat, akik meg mindig hezitalnak azon, hogy beoltassak-e magukat?

Figyelt kérdés

A kormany is latja, ha van Pfizer, hirtelen par nap alatt megugrik az oltottak szama. De van egy olyan erzesem, hogy 5 millio utan mar nehezesz tovabb menni. Hiaba kezdik el nem sokára vegre a gyerekeket is oltani, mint az USA-ban


1. 12-15 ev

2. 8-12 ev

3. 6-8 ev


4. 6 hónap felett


de még talan igy is csak 60%-a lesz az embereknek beoltva, ami valszeg nem elegendo a nyajimmunitashoz. Erdemes lenne a hezitalokat pénzzel meggyozni, esetleg meg tobb joguktol megfosztani? Pl.ne mehessenek boltba se, nekik kotelezo legyen mindenhol a maszk, mig az oltottaknak nem?


Ugye az USA-ban most ez van, hogy akit 2x beoltottak, leveheti a maszkjat.



2021. máj. 17. 02:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 mindentudó99 ***** válasza:
22%
Egyrészt senkit nem akarok meggyőzni másrészt úgy se lehet. Aki oltásrettegő vagy vírustagadó azt úgy se győzöd meg. Gyerekkorunkban is kaptunk oltást. Akkor nem volt ilyen pánik hogy majd 30 év múlva mégegy fejünk nő. Ezeket a vakcinákat is több évtizedes tapasztalattal rendelkező cégek gyártják. Felesleges pánikolni.
2021. máj. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
76%
11) gyerekkorodban is aláírtad hogy baj esetén senki nem vállal felelősséget és nem fogsz perelni gondolom.
2021. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
42%
#12: ilyet most se kell írni..
2021. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
87%
Dehogynem, nyilatkozatot kell tenned oltás előtt.
2021. máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:

12)


Fake news. Nincs ilyen nyilatkozat. Hozzajarulo nyilatkozat van, amelyben a betegsegeidrol nyilatkozol, nem a felelősségvallalasrol.

2021. máj. 17. 08:27
 16/67 anonim ***** válasza:
89%
Még több joguktól megfosztani ha nem oltatnak?. Egyből Bűnvadászok egyik jelenete ugrik be. Mikor mondja nekik a rendőr elkapták a bűnözőt, és 1 óra múlva formaldehidben úszkált a kilyukasztott agya.Erre bud spencer terence hill válasza "Ebből majd tanulni fog" Szóval el tudom képzelni, nincs bolt, nincs orvos, munka semmi oltás nélkül, max a temetés ebből majd tanul. Pontosan az történik amit akartak, sose akartak mindenkit beoltani. Csak megosztani az embereket, már most ölik egymást mintha két faj lennénk. Embernek kéne maradni, nem egymásnak esni. Szerintem olyan tv n nézik a műsort ami 10 év múlva jelenik meg, és jól szórakoznak, rajtunk.
2021. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
27%

#14: ezt csak azok terjesztik akik nem kaptak még oltást.

Kaptam, Pfizert és semmi ilyesmit nem kellett alairni pedig nagyon figyeltem mert előtte komolyan elhittem én is ezt a hülyeséget. De semmi ilyen nem volt, meglevő betegségekrol, terhessegrol kell nyilatkozni. Mint ahogy egy veradas esetén is amúgy.

2021. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
Utolso: tudod, valaki a faluban ezt mondta nekik, azota keszpenznek veszik. Ez olyan, mint hogy valaki szerint oltottakkal van tele a korhaz. Ezt Covid osztalyon dolgozo batyam cafolta meg, aki szerint csak olyanok kerulnek oda, akik sajat makacssaguk (ertsd: ok csak azért sem oltanak) kerulnek be a korhazba.
2021. máj. 17. 10:38
 19/67 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, és ezt úgy mondom, hogy én be vagyok oltva, de egy csomó ismerősöm nem oltat, az egyik terhes, a másik szoptat, a harmadik meg szimplán bizalmatlan vagy kivár. Mindenkinek a saját teste, nem értem, hogy miért kell ezen hisztizni.

Amúgy én sem oltattam volna, ha munkám egy részében nem lennék ellehetetlenítve kártya nélkül..

2021. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
32%
Terhes és szoptatás alatt lehet oltani, Pfizerrel. Feleségem is így kapott, már mindkettőt és semmi baja tőle.
2021. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!