Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnatok esz ervekkel...

Hogyan tudnatok esz ervekkel meggyozni azokat, akik meg mindig hezitalnak azon, hogy beoltassak-e magukat?

Figyelt kérdés

A kormany is latja, ha van Pfizer, hirtelen par nap alatt megugrik az oltottak szama. De van egy olyan erzesem, hogy 5 millio utan mar nehezesz tovabb menni. Hiaba kezdik el nem sokára vegre a gyerekeket is oltani, mint az USA-ban


1. 12-15 ev

2. 8-12 ev

3. 6-8 ev


4. 6 hónap felett


de még talan igy is csak 60%-a lesz az embereknek beoltva, ami valszeg nem elegendo a nyajimmunitashoz. Erdemes lenne a hezitalokat pénzzel meggyozni, esetleg meg tobb joguktol megfosztani? Pl.ne mehessenek boltba se, nekik kotelezo legyen mindenhol a maszk, mig az oltottaknak nem?


Ugye az USA-ban most ez van, hogy akit 2x beoltottak, leveheti a maszkjat.



2021. máj. 17. 02:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:
Szerintem is teljesen feleeges jopofiskodni. Aki nem oltat, legyen kizarva a tarsadalombol. Ez a gyerekkori oltasok eseten is igy van. Mondjuk alapbol nem is ertem, ki az aki megtagad egy ingyen vakcinat, es inkabb vallalja, hogy megfertozodik, es adott esetben meg is hal. Szuleim, csaladom, ismeroseim azonnal regisztraltak az oltasra, amikor lehetett.
2021. máj. 20. 00:50
 62/67 anonim ***** válasza:
66%

61."Mondjuk alapbol nem is ertem, ki az aki megtagad egy ingyen vakcinat, es inkabb vallalja, hogy megfertozodik, es adott esetben meg is hal."


Például én.

2021. máj. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, ez elég gagyi duma, mert ingyen van,egyrészt mert nagyon nincs ingyen havonta kemény összegeket perkálunk le tb re.Nagyon nem kapunk érte semmit!Az nem rossz ötlet legyen kizárva a társadalomból, elosztjuk az országot, ti maradtok orbániában, 5 millió ember meg létrehoz egy normális országod, de ide nem lesz érvényes a védettségi kártyád.
2021. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
79%

Annyira rossz lehet azoknak, akik látják, hogy vannak olyanok, akik nem állnak be a sorba első szóra.

Bezzeg ő beállt a sorba, hát mit gondol az, aki nem?!

Azt gondoljuk amik már elhangzottak.

2021. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
88%

A "kínai szutykot" már a FAO is engedélyezi, a ruszki sputnikon pedig még rágódik az EU, pedig jóval több dokumentációval rendelkeznek róla, mint a sinofarmról.


Tiszta politika (meg pénz) kérdése az egész.


Életemben több orosz vakcinát kaptam -a sárgaláztól a koleráig- sosem volt tőle semmi bajom, viszont nyugodtam éltem évekig Afrikában. És nyugodtan beadattam magamnak már a második sputnikot. Majd "veszekedjenek" a mentességeken a politikusok, mert ők -ugye- mindenhez jobban értenek - a virulógiához is.

2021. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
96%
65 ös ha beadatnám mert kötelező lenne a sputnikot választanám, nem hallok róla rosszat,
2021. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
86%

#66


Én a sinofarmot válaszottam volna, mert az hagyományosan bevált módon készült, de sputnikra kaptam először javaslatot, hát beadattam azt.

2021. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!